Reklama

Leszek Stanek trafił do szpitala. "Nie tak miałem spędzić majówkę"

Wokalista i aktor Leszek Stanek od dłuższego czasu ma problemy zdrowotne. Podczas długiego weekendu majowego ponownie trafił na stół operacyjny.

Leszek Stanek zmaga się z chorobą od dłuższego czasu

Stanek cierpi na niedrożność jelit, nie wiadomo jednak, czy właśnie to było przyczyną kolejnego zabiegu.

Reklama

"Jak się zapewne domyślacie, nie planowałem spędzać w taki sposób majówki, ale skoro już muszę, to cieszę się ze tym razem udało się sprawniej podejść do tematu. Trafiłem we właściwym momencie pod właściwą opiekę. A personel medyczny mimo pandemii bardzo dobrze, miło i profesjonalnie mną się zajął. 

Przed samą operacją trzeba było przejść odpowiednie procedury, ale dzięki temu wiem, że korona mi z głowy nie spadnie, bo korony po prostu nie mam" - napisała na Instagramie.

"Jednego czego żałuję, a na co niestety nie mam wpływu, to sam fakt ze znowu kolejny raz wylądowałem pod krajalnicą. Tym mniej pocieszająca jest ta sytuacja, bo po ostatniej operacji czułem, że w pełni dochodziłem do wyznaczonych przeze mnie standardów związanych z jakością życia i formą fizyczną" - dodał.

Przypomnijmy, że w styczniu 2020 roku wokalista był już operowany. Powodem była wtedy niedrożność jelit. "Kiedy trafiłem na stół operacyjny, to już było zagrożenie sepsą i dosyć poważne zagrożenie życia. W ogromnych bólach, jeszcze przed narkozą, musiałem wyrazić zgodę na operację i tam były takie klauzule, jak skrócenie jelita, wycięcie jelita, zrobienie stomii, co dla mnie jest niewyobrażalne" - komentował w "Dzień Dobry TVN". 

Leszek Stanek to wokalista, aktor i choreograf. Popularność przyniósł mu serial "Tancerze", w którym zagrał jedną z głównych ról, oraz udział w programie "Azja Express", w którym wystąpił partnerując Izabelli Miko.

Jako wokalista (ale też kompozytor i tekściarz) Leszek zadebiutował w 2016 roku piosenką "Give Me a Hug". Utrzymany w popowym klimacie utwór stanowił zapowiedź pełnowymiarowego albumu o tym samym tytule.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Leszek Stanek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje