Reklama

Reklama

Koniec romansu Rihanny. Są zbyt młodzi?

Piosenkarz Chris Brown poinformował o rozstaniu z wokalistką Rihanną. "Jestem zbyt młody, by się z kimś wiązać na stałe" - wytłumaczył.

Związek Rihanny i Chrisa Browna jest bardzo burzliwy. Przypomnijmy, że w 2009 roku wokalista dotkliwie pobił piosenkarkę, co na ponad trzy lata zawiesiło ich wzajemne relacje.

Jednak pod koniec 2012 roku Rihanna i Chris Brown zaczęli znów oficjalnie pokazywać się razem.

Szczęście nie trwało jednak długo. Podczas niedawnego koncertu w Los Angeles piosenkarka ujawniła, że jej związek z Chrisem Brownem przeżywa kryzys.

"Ilu z was jest zakochanych? Ilu z was nienawidzi miłości? Ilu z was jej nie rozumie? Ja należę właśnie do tej grupy. Do grupy skołowanych" - powiedziała ze sceny.

Teraz Chris Brown przyznał, że jego związek z piosenkarką rozpadł się. Podczas wywiadu z jedną z australijskich radiostacji wokalista został zapytany, czy spędził 24. urodziny z Rihanną.

Reklama

"Tak naprawdę mam aż trzy imprezy urodzinowe. Jedną w Los Angeles, drugą w Las Vegas i trzecią w Nowym Jorku. Będę miał okazję się dobrze zabawić z moimi fanami i innymi bywalcami klubów" - wykręcał się od jednoznacznej odpowiedzi.

"Będę sam. To znaczy Rihanna zajmuje się swoimi sprawami, jest teraz w trasie koncertowej" - dodał, po chwili ujawniając, że nie jest w związku z piosenkarką.

"Zawsze będzie między nami miłość. Jestem dorosłym facetem i muszę iść szybko do przodu, ale zawsze będę darzył ją uczuciem. Nie mogę teraz koncentrować się na małżeństwie z kimś tak młodym. Muszę być sobą tak bardzo, jak się tylko da" - zakończył.

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy