Reklama

Justin Timberlake z najgorszą piosenką 2016 roku? ("Can't Stop The Feeling!")

Odważne zestawienie najgorszych piosenek 2016 roku przygotował amerykański magazyn "Time".

Wielki przebój Justina Timberlake'a nie wszystkim przypadł do gustu

Niechlubnym zwycięzcą w tej kategorii został wielki przebój Justina Timberlake'a "Can't Stop The Feeling!". Nagranie promuje film "Trolle", który wszedł na ekrany kin na początku listopada.

Reklama

Timberlake jest producentem wykonawczym i współtwórcą muzyki do filmu. Poza tym wokalista podkłada głos jednej z głównych postaci - Branch.

Na początku maja w sieci ukazało się wideo z "pierwszego wysłuchania" piosenki. W klipie widać słuchających i tańczących przyjaciół Timberlake'a, kolegów z obsady "Trolls": Annę Kendrick ("Zmierzch", "W chmurach"), Kunala Nayyara ("Teoria wielkiego podrywu"), wokalistkę Gwen Stefani, komika Jamesa Cordena i duet Icona Pop.

Po dwóch tygodniach opublikowano oficjalny teledysk, który w ciągu pół roku zanotował imponujący wynik ponad 300 mln odsłon! Reżyserem jest Mark Romanek, który ma na koncie klipy dla takich artystów jak David Bowie, Madonna, Beck, Jay Z czy Taylor Swift.

"Can't Stop The Feeling!" rozbija się też na listach przebojów - piosenka dotarła na szczyt zestawień w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. To jak na razie największy przebój tego roku w USA.

Sprawdź tekst "Can't Stop The Feeling" w serwisie Teksciory.pl!

W zestawieniu magazynu "Time" utwór Timberlake'a wyprzedził "Mom" Meghan Trainor oraz "Team" Iggy Azalei.

"Wolny styl Iggy Azaeli nie wybija się na wyżyny. Zamiast tego wciąga nas w nudny rytm, opierający się na syntezatorach, które miały zapewnić odpowiednią teksturę. Zawodzą nawet chórki. Na szczęście tekst Azalei nie jest obraźliwy. To jedynie wypełniacz do zapomnienia" - argumentowali swój wybór dziennikarze "Time". 

Sprawdź piosenkę "Mom" w serwisie Teksciory.pl!

Sprawdź tekst utworu "Team" w serwisie Teksciory.pl!

Tuż za podium znalazła się mocno krytykowana nowa wersja motywu z "Ghostbusters" w wykonaniu duetu Missy ElliottFall Out Boy ("Ghostbusters (I'm Not Afraid)"). Oberwało się również m.in. Birtney Spears, która znalazła się na dziewiątym miejscu.

"Britney Spears nigdy nie była swoją większą karykaturą niż w utworze 'Private Show', który miał udawać drapieżny i minimalistyczny przebój pop. Niestety wokal wokalistki został zniszczony w trakcie post-produkcji, natomiast niezręczne aluzje do pracy striptizerki brzmią na bardziej wymuszone niż kuszące" - skrytykowano gwiazdę.

Oto pełna lista najgorszych utworów 2016 r wg "Time":

1. Justin Timberlake - "Can't Stop the Feeling!"
2. Meghan Trainor- "Mom"
3. Iggy Azalea - "Team"
4. Fall Out Boy & Missy Elliott - "Ghostbusters (I'm Not Afraid)"
5. Machine Gun Kelly - "Bad Things"
6. Mike Posner - "I Took a Pill in Ibiza"
7. gnash - "i hate u, i love u"
8. Meghan Trainor - "NO"
9. Britney Spears - "Private Show"
10. Lukas Graham - "7 Years".

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Timberlake

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje