Reklama

Reklama

Justin Bieber zaręczył się z Hailey Baldwin. Jak zareagowała Selena Gomez?

Hailey Baldwin zaręczyła się z Justinem Bieberem na Bahamach. Parze pogratulował m.in. ojciec modelki, Stephen Baldwin. Fani natomiast zastanawiali, jak na to wszystko zareagowała Selena Gomez.

Hailey Baldwin i Justin Bieber wkrótce wezmą ślub?

Do oświadczyn doszło w sobotę na Bahamach. Fani szybko wychwycili zdjęcia Baldwin z pierścionek zaręczonym na palcu.

Jak donosi serwis TMZ.com Kanadyjczyk oświadczył się w środku dnia w jednej z restauracji, a zebranych w tym miejscu przypadkowych świadków, poproszono o nienagrywanie ważnego dla pary momentu.

Zarówno ojciec, jak i matka Biebera o zaręczynach napisali w mediach społecznościowych. Gratulacje swojej córce złożył również aktor Stephen Baldwin, jednak szybko usunął swój post.

Reklama

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Justin Beber wrócił do Seleny Gomez. Jednak po trzech miesiącach para rozstała się. Baldwin i Bieber spotykali się już wcześniej od grudnia 2015 roku do stycznia 2016 roku.

Wielu fanów wokalisty zaczęło zastanawiać się, jak zareagowała jego była miłość. Wygląda jednak na to, że zniosła dobrze zaręczyny Kanadyjczyka. Jej asystentka Theresa Marie Mingus wrzuciła na Instagrama zdjęcie, na którym widać ją i Gomez wypoczywające na jachcie.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama