Reklama

Iman pierwszy raz na dużej imprezie po śmierci Davida Bowiego

Modelka Iman na początku września przybyła na imprezę Tom Ford’s New York Fashion Week. Było to jej pierwsze publiczne pojawienie się po śmierci męża gwiazdy, Davida Bowiego.

Iman pierwszy raz po śmierci Davida Bowiego na imprezie w Nowym Jorku

David Bowie zmarł 10 stycznia 2016 roku, w dwa dni po swoich 69. urodzinach. Od dłuższego czasu walczył z rakiem, od ponad dekady nie koncertował. 8 stycznia 2016 roku ukazał się również jego 25. album w karierze "Blackstar".

Od 1990 r. żoną brytyjskiego artysty była pochodząca z Somalii supermodelka Iman. Owocem tego małżeństwa jest córka Alexandria "Lexi" Zahra Jones. Muzyk był też ojcem Duncana Jonesa, który urodził się z jego pierwszego małżeństwa z Angie Barnett, które trwało w latach 1970-80.

Miesiąc po śmierci swojego męża Iman po raz pierwszy przerwała milczenie.

Reklama

"Miłość i wdzięczność" - napisała modelka na swoich profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Kilka godzin później wrzuciła kolejny obrazek ze zdaniem "Módl się najmocniej, kiedy najtrudniej jest się modlić".

Na początku września Iman po raz pierwszy od czasu, gdy zmarł Bowie, pojawiła się na publicznej imprezie. Modelka zaszczyciła swoją obecnością pokazy mody organizowane w Nowym Jorku przez projektanta Toma Forda. Zagraniczne media komplementowały natomiast strój gwiazdy.

Na New York Fashion Week oprócz Iman można było zobaczyć również Zayna Malika, Annę Wintour, Ritę Wilson, Toma Hanksa, Ritę Orę, Naomi Campbell, Kylie Jenner i Neila Patricka Harrisa.

Po imprezie Iman podziękowała na Twitterze:

"Dziękuję Tom Ford za tę intymną prezentację podczas mojej pierwszego publicznego wyjścia od roku" - napisała modelka. Iman w kolejnych wpisach podziękowała również przyjaciołom za obecność.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David Bowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje