Reklama

Reklama

Iggy Azalea schudła, aby zagrać w "Mo Bounce"

W rozmowie z radiostacją Nova australijska raperka stwierdziła, że przed występem w klipie "Mo Bounce" musiała zrzucić kilka kilogramów. Udało się to dzięki twerkowaniu.

Iggy Azalea w teledysku "Mo Bounce"

Klip "Mo Bounce" to drugi singel zapowiadający album "Digital Distortion", który ukaże się jeszcze w tym roku. Teledysk od 24 marca obejrzano ponad 24 miliony razy, a widzimy w nim m.in. twerkującą Iggy Azaleę.

Raperka przyznała, że zdawała sobie sprawę, jak wyglądać będzie klip, więc postanowiła zrzucić parę kilogramów. Według jej relacji, dzięki intensywnemu, tygodniowemu treningowi przed zdjęciami do "Mo Bounce" schudła ponad sześć kilogramów.

"To dużo. Przed rozpoczęciem zdjęć przeszłam też na specjalny plan żywieniowy, ponieważ wiedziałam, że będę musiała wystąpić w skąpym stroju. Robiłam tak wiele prób, że schudłam ponad sześć kilogramów w ciągu tygodnia, kiedy tańczyłam do tej piosenki" - mówiła Iggy.

Reklama

Raperka dodała również, że przed "Mo Bounce" brała również specjalne lekcje, aby usprawnić swoją technikę.

"Miałam bardzo dobrą nauczycielkę i ona mi pomogła. Nie spodziewałam się, jak trzeba być wygimnastykowanym, by móc zrobić coś takiego. Moja nauczycielka sugerowała mi jogę. Nie wiedziałam, że trzeba uprawiać jogę, by twerkować. Ale tak właśnie jest" - dodała Azalea.

Dyskografię raperki zamyka płyta "The New Classic" z 2014 roku.

Sprawdź tekst utworu "Mo Bounce" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Iggy Azalea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje