Reklama

Reklama

"Gruba Beyonce" rozbawiła internautów i podbija sieć

"Beyonce wygląda fantastycznie bez względu na jej rozmiary" - taki opis znalazł się na instagramowym profilu, który w ostatnich tygodniach cieszy się ogromną popularnością, a znajdują się na nim przerobione zdjęcia Beyonce, na których wygląda jak otyła.

Zdjęcia "grubej Beyonce" podbiły sieć

Beyonce to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie i jedna z najbardziej wpływowych gwiazd. Nic więc dziwnego, że jej każdy krok śledzą od wielu lat fotoreporterzy. W kwietniu tego do sieci wyciekło wyjątkowo niekorzystne zdjęcie wokalistki, gdy była w ciąży, co rozpoczęło serię żartów.

"Tak wyglądam, gdy skończę ogromny kawałek ciasta" - to tylko jeden z złośliwych komentarzy, po wycieku zdjęcia.

Reklama

Na ratunek wyśmiewanej Beyonce ruszyli jej fani, który bronili swojej idolki najzacieklej, jak potrafili. Właśnie wtedy internauci zwrócili uwagę na instagramowy profil "fattyonce", który działał od października 2016 roku.

Autor tego pomysłu na koncie publikował absurdalnie wyglądające zdjęcia poprawionej Beyonce, która po korekcie w programie graficznym wygląda na mającą problemy z wagą. W ten sposób twórca chciał pokazać, że gwiazda wygląda świetnie nawet, gdy doda się jej kilogramów.

Konto w drugiej połowie 2017 roku zyskało sporą popularność. Obecnie obserwuje je ponad 30 tys. fanów, a każde zdjęcie otrzymuje po kilka tysięcy polubień.

Nie wszyscy fani zrozumieli  jednak przekaz instagramowego konta. Pojawiły się komentarze o obrażaniu wokalistki i braku szacunku do gwiazdy.

Inni natomiast zwracali uwagę, że promowanie otyłości nie skończy się niczym dobrym.

Jak zareagował sam prowadzący konto? Publikując mema, na którym chłopiec próbuje przejść przez laserową pułapkę z podpisem "kiedy próbujesz robisz fattyonce, aby nikogo nie urazić".

Warto dodać, że Beyonce to propagatorka kilku diet, które według jej słów, pozwalały chudnąć jej w szybkim czasie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje