Reklama

Reklama

Gang Albanii wesprze bezdomnych?

Rozbójnik Alibaba poinformował na swoim oficjalnym profilu, że zamierza przeznaczyć 50 tys. złotych na kolację dla bezdomnych. Wpis wywołał mieszane reakcje.

Gang Albanii wesprze bezdomnych?

Producent, który współtworzy z Popkiem i Borixonem Gang Albanii, podzielił się z fanami nowym pomysłem (pisownia oryginalna):

"Wpadłem dziś z Popkiem na bardzo ciekawy pomysł, jeśli się uda to będzie to coś wspaniałego! przeznaczamy 50.000 zł na kolację dla bezdomnych. Będzie to ich największa siesta w życiu! Wino jedzenie w stylu upieczonych świniaków, pełno owoców i tancerki go go na rurach. Każdy z nich będzie jadł do woli, a kulminacja tego wydarzenia zakończy się koncertem! Planujemy to zrobić na przełomie maja. Będę was informował jak będzie zbliżać się ta data! Zaprosimy też was! Wszystko sfilmujemy i wrzucimy do neta, bo powstanie z tego teledysk, z którego zyski pójdą na potrzebujących, już odliczam dni. Tak się bawi szlachta" - napisał Alibaba.

Reklama

Pomysł nie od końca spodobał się wszystkim fanom zespołu oraz producenta. Część internautów pochwalała pomysł zorganizowania kolacji dla bezdomnych. Duża grupa komentujących zauważyła jednak wykorzystywanie ludzie potrzebujących wsparcia do promocji własnej twórczości. Internauci mieli również za złe Alibabie zbytni przepych. Pojawiły się opinie, że pomagać można bez tancerek go go.

Rozbójnik Alibaba po serii negatywnych komentarzy stwierdził, aby internauci zamiast mu doradzać sami zorganizowali kolację bezdomnym.

Przypomnijmy, że 29 kwietnia  ukaże się drugi album kontrowersyjnego tria - "Ciężki gnój".

Sprawdź tekst utworu "Kocham Cię Robaczku" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert M | Popek | Gang Albanii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje