Reklama

Gabriel-Kane Day-Lews zaczyna karierę

Syn Daniela Day-Lewisa zaprezentował w sieci teledysk do swojego pierwszego utworu. Zobaczcie klip do utworu "Ink In My Veins".

Gabriel-Kane Day-Lewis rozpoczyna muzyczną karierę

Klip do debiutanckiego utworu syna legendarnego aktora pojawił się w sieci 26 lipca i natychmiast zaczął rozchodzić się jako wiral. Jego reżyserii podjął się Robin Cerutti.

Reklama

Utwór zapowiada EP-kę 22-letniego Gabriela-Kane'a "Every Scar is Healing Place", która ma pojawić w sprzedaży jeszcze w tym roku.

"Kręcenie teledysku było niesamowitym doświadczeniem i naprawdę oddaje to, co zawarłem w mojej piosence" - napisał Day-Lewis na Instagramie.

"Dziękuję wszystkim, którzy pracowali ze mną. Kocham was przyjaciele, członkowie rodziny, fani i ludzkie istoty. Więcej szalonego g*wna już wkrótce" - czytamy.

Początkujący wokalista raczej nie będzie chciał robić kariery dzięki swojemu ojcu. W rozmowie z "Evening Standard" Gabriel wyjaśnia tę kwestię:

"To pewien bagaż. Jestem bardzo dumny ze swoich rodziców, ale oni rzucają na mnie cień. Trudno mi się w tym odnaleźć" - mówił, mając nadzieję, że nie będzie postrzegany przez pryzmat Daniela Day-Lewisa.

Oprócz muzycznych inspiracji Gabriel-Kane ma na swoim koncie również występy aktorskie (zagrał w "Respire"), a także karierę modela. Jednak to z muzyką łączy największe nadzieje.

"Sława nie jest mi obca. Dorastałem w sławie. Nie jest jednak czymś, co chcę zdobyć. Ma więcej wad niż zalet. Ludzie myślą, że zbyt ciężko pracuję, ale to jestem prawdziwy ja. Mój tata jest skromnym i miłosiernym człowiekiem. Podążam za nim pod tym względem. To zabrzmi nieskromnie, ale uważam, że jestem pokorny" - mówił młody muzyk.

Przypomnijmy, że w czerwcu Daniel Day-Lewis postanowił zakończyć karierę aktorską.

Day-Lewis jest uważany za jednego z najlepszych aktorów w historii kina. Jako jedyny mężczyzna zdobył trzy Oscary za najlepsze role pierwszoplanowe. W 1989 roku wyróżniono go za kreację w filmie "Moja lewa stopa", w 2007 roku otrzymał Nagrodę Akademii za rolę w filmie "Aż poleje się krew", a w 2012 roku za film "Lincoln".

Ponadto był też dwukrotnie nominowany do tej nagrody - za role w filmach "W imię ojca" (1993) oraz "Gangi Nowego Jorku" z 2002 roku, gdzie grał rolę Billa "Rzeźnika". Ma też na koncie dwa Złote Globy i cztery nagrody BAFTA.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daniel Day-Lewis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje