Reklama

Reklama

Foo Fighers zagrali w Cesenie. "Nie mogliśmy odmówić"

Pod koniec lipca tysiąc wykonawców w Cesenie wykonało utwór "Learn To Fly" i zaprosiło do swojej miejscowości Dave’a Grohla wraz z Foo Fighters. Ten oczywiście przyjął zaproszenie. 3 listopada miał okazję podziękować na żywo za obecność we Włoszech.

Dave Grohl podziękował fanom w Cesenie

Niezwykłe wykonanie utworu "Learn To Fly" w trzy miesiące obejrzane zostało ponad 26 milionów razy. Nietypowe zaproszenie z niewielkiego miasta trafiło błyskawicznie do znanego zespołu, który oczywiście je przyjął i obiecał stawić się w Cesenie.

Foo Fighters w trakcie koncertu zagrało 27 utworów. Oczywiście nie mogło zabraknąć "Learn To Fly". Na scenie pojawił się również jeden z tysiąca muzyków, którzy wystąpili w popularnym filmiku (perkusista Mohawk Guy).

"Kiedy zobaczyłem was wszystkich śpiewającym naszą piosenkę, to poczułem, że to najlepszy moment w moim życiu. Nie mogliśmy odmówić. Złapaliście nas w pułapkę" - stwierdził Grohl.

Reklama

Po chwili dodał również, że muzycy z Ceseny w podobny sposób powinni zaprosić do swojego miasta U2, Soundgarden, Pearl Jam i Rage Against The Machine.

Podziękowania od Dave'a Grohla:

Foo Fighetrs wraz z muzykiem z Ceseny:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy