Reklama

Reklama

Eurowizja 2022: Jak wyglądają notowania bukmacherskie przed finałem?

14 maja o godzinie 21:00 rozpocznie się finał Eurowizji 2022 w Turynie. Jak na krótko przed finałem szansę Polaka oceniają bukmacherzy i kto według nich zostanie zwycięzcą?

Bukmacherzy obstawiają, że Polak nie wygra Eurowizji

14 maja odbędzie się finał Eurowizji 2022. Polskę reprezentować będzie Krystian Ochman z piosenką "River". Sprawdź tekst piosenki!

Łącznie w finale zobaczymy 25 wykonawców, a wśród faworytów wymienia się: Ukrainę, Wielką Brytanię, Szwecję, Hiszpanię, Norwegię, Polskę oraz Serbię.

Wyniki, oprócz dziennikarzy i fanów, obstawiają również bukmacherzy. Jak według nich kształtuje się czołówka konkursu?

Reklama

Bukmacherzy przed finałem. Które miejsce zajmie Krystian Ochman?

Według bukmacherów Polak ma minimalne szanse na zwycięstwo w konkursie Eurowizji. W najnowszych notowaniach plasuje się na siódmym miejscu w konkursie.

Kto natomiast powinien wygrać Eurowizję w tym roku? Bukmacherzy murowanego kandydata (60 procent szans na zwycięstwo) widzą w reprezentacji Ukrainy - Kalush Orchestrze.

Na podium mają znaleźć się jeszcze reprezentantka Szwecji Cornelia Jakobs (11 procent szans na wygraną) oraz przedstawiciel Wielkiej Brytanii  - Sam Ryder (10 procent szans na zwycięstwo).

Kolejne miejsce zajmują odpowiednio: Włochy (Mahmood i Blanco), Hiszpania (Chanel) oraz - co jest największą niespodzianką - Serbia (Konstrakta). Wokalistka od startu Eurowizji zaliczyła ogromny skok popularności. Jeszce w kwietniu obstawiano, że zajmie ona miejsce pod koniec drugiej dziesiątki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy