Reklama

Reklama

Elton John czeka na operację. Ma problemy z chodzeniem

Elton John z powodu problemów zdrowotnych był zmuszony do przełożenia najbliższych koncertów na swojej pożegnalnej trasie koncertowej. 74-letni gwiazdor ma problemy z biodrem, które uniemożliwiają mu ruch. W wywiadzie dla programu Lorraine Kelly przyznał, że ból uniemożliwia mu nie tylko działalność sceniczną, ale również zwykłe czynności.

Elton John ma problemy z chodzeniem po urazie biodra

Przypomnijmy, że europejska trasa Eltona Johna pt. "Farewell Yellow Brick Road Tour" miała rozpocząć się we wrześniu. Nie mogła jednak wystartować, gdyż muzyk ma poważne problemy z biodrem.

Gwiazdora czeka operacja, a daty zostały przełożone na 2023 rok.

"Pod koniec wakacji spadłem niefortunnie na twardą powierzchnię i od tego czasu odczuwam ból i dyskomfort w biodrze" - wyjaśnił John w swoim oświadczeniu. "Pomimo intensywnego leczenia fizjologicznego i specjalistycznego, ból nadal się nasila. Doradzono mi jak najszybszą operację, aby przywrócić mnie do pełnej sprawności i by upewnić się, że nie wystąpią żadne długoterminowe komplikacje" - kontynuuje muzyk. 

Reklama

W najnowszym wywiadzie Elton John podzielił się kolejnymi szczegółami na temat swojego stanu zdrowia.

"[Bez operacji] nie byłbym w 100 procentach sprawny i pewny siebie, ponieważ przez większość czasu zmagałbym się z bólem" - mówił w telewizyjnym programie "Lorraine".

"Nie mogę ruszać się na boki. Mam problem wsiadaniem i wysiadaniem z samochodu. Ta decyzja musiała zostać podjęta jeśli chcę dać 100 procent siebie na scenie. Przede mną 1,5 roku koncertów, kto wie, ile wytrzymałoby moje biodro. Dlatego zdecydowałem się na operację i niestety muszę rozczarować wszystkich ludzi, którzy czekali na te koncerty, ale wynagrodzę im to i będę w jeszcze lepszej formie" - stwierdził 74-latek.

Gwiazdor patrzy optymistycznie w przyszłość i liczy, że uda mu się wrócić na trasę już w styczniu 2022 roku, kiedy to rozpoczyna się jej amerykańska część (start w Nowym Orleanie).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elton John

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy