Reklama

Reklama

Demi Lovato: Utwór ku pamięci taty ("Father")

16 października do sprzedaży trafił nowy album Demi Lovato zatytułowany "Confident". Znalazł się na nim utwór "Father", który opowiada o skomplikowanej relacji amerykańskiej wokalistki z ojcem oraz o tym, jak radziła sobie po jego śmierci.

Demi Lovato opowiedziała o swoim zmarłym ojcu

"Confident" to piąta płyta w dorobku Demi Lovato. Jak przyznaje sama gwiazda, jest to najważniejszy album w całej jej karierze.

Wydawnictwo zawiera piosenkę "Father" dedykowaną ojcu wokalistki, Patrickowi Lovato, który zmarł w 2013 roku.

Sprawdź tekst utworu "Father" w serwisie Tekściory.pl!

Demi Lovato nie mieszkała z ojcem, gdyż ten rozwiódł się z jej matką, gdy artystka miała zaledwie dwa lata. Mężczyzna w swoim życiu borykał się z alkoholizmem oraz chorobą psychiczną.

Reklama

W materiale wideo, który trafił do sieci, Demi Lovato wypowiedziała się na temat utworu "Father", dzięki któremu mogła poradzić sobie z żałobą po śmierci ojca.

"Byłam z nim skłócona, ponieważ był obraźliwy" - wyznała Lovato i dodała - "Był skąpy, ale chciał być dobrym człowiekiem. Chciał mieć rodzinę i kiedy moja mama poślubiła mojego ojczyma, wciąż miał wielkie serce gdy mówił: ‘Tak się cieszę, że on się wami opiekuje i robi to, co ja chciałbym robić’".

"Zdałam sobie sprawę, że mój ojciec nie był zdolny wspierać rodziny. Wiedząc, że to naprawdę nie była jego wina, czułam się taka smutna. Chciałam o tym napisać. Chciałm to przepracować i ‘Father’ rzeczywiście pomógł mi to zrobić" - tłumaczyła wokalistka.

Zobacz Demi Lovato w odważnej sesji dla "Vanity Fair":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy