Reklama

Reklama

Demi Lovato atakuje rodaków na Twitterze

Piosenkarka Demi Lovato oskarżyła Amerykanów o to, że bardziej interesują się plotkami, niż ważnymi problemami na świecie.

Demi Lovato nie ma zbyt dobrego zdania o rodakach

Wpis, który zaczęła od słów: "Świat jest dziwny", pojawił się zaledwie kilka dni temu, kiedy Demi Lovato wróciła do mediów społecznościowych po krótkim bojkocie.

"Założę się, że nasze społeczeństwo wie więcej na temat gwiazd, niż np. o globalnym ociepleniu. Narzekamy na to, jak niesprawiedliwe są plotki w tabloidach, ale wciąż kupujemy te magazyny, by dowiedzieć się, kto przespał się z kim" - napisała.

23-latka, która niedawno rozstała się z wieloletnim partnerem, Wilmerem Vilderamą, opublikowała na Twitterze małą ankietę i zwróciła się z pytaniem do obserwujących ją ludzi: "Ile z 10 najbardziej poszukiwanych przez FBI osób potrafilibyście nazwać". Jedną z odpowiedzi na pytanie było: "Potrafię nazwać wszystkie byłe dziewczyny Justina Biebera".

Reklama

Niedawne zniknięcie Demi z mediów spowodowane było atakiem ze strony fanów Mariah Carey, którą to Lovato skrytykowała na Instagramie, i stwierdziła, że Ariana Grande śpiewa zdecydowanie lepiej od niej. Później wyjaśniła swój wpis tymi słowami: "Mariah to żywa legenda, ale nieustannie krytykuje innych".

Piosenkarka zapowiedziała, że wraca na Twittera i będzie bardziej szczera, niż dotychczas.  

Sprawdź tekst "Cool For The Summer" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje