Reklama

Reklama

Dawid Podsiadło wspiera strajki nauczycieli. Ponad 2 tys. komentarzy

Głos w sprawie strajku nauczycieli postanowił zabrać Dawid Podsiadło - jego wypowiedź odbiła się szerokim echem, a pod wpisem pojawiło się ponad 2,4 tys. komentarzy, w tym jego byłej nauczycielki.

Dawid Podsiadło poparł protest nauczycieli

Bezterminowy strajk nauczycieli rozpoczął się w poniedziałek (8 kwietnia). Organizatorami akcji są Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych.

"Mam 25 lat. Chodziłem do żłobka, przedszkola, zerówki, potem skończyłem podstawówkę, gimnazjum i w końcu szkołę średnią. Prosta matematyka pokazuje, że przez ponad połowę mojego dotychczasowego życia przez 5 dni w tygodniu spędzałem większość dnia pod opieką nauczycieli w klasach i szkołach, które zaraz po moim rodzinnym domu były dla mnie najważniejszym miejscem, w którym zdobywałem wiedzę o życiu" - tak rozpoczął swój post na Facebooku wokalista Dawid Podsiadło, który "całym sercem" postanowił wesprzeć nauczycieli.

Reklama

Posłuchaj przeboju "Trójkąty i kwadraty" Dawida Podsiadły!

"To dzięki ludziom, których spotkałem w szkole w dużej mierze zawdzięczam swoją życiową drogę i jej kształt. Jak ktoś mnie dobrze zna to wie, że dla mnie nauczyciel od zawsze był superbohaterem" - dodaje jeden z najpopularniejszych polskich muzyków młodego pokolenia.

Pod postem w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy, których jest już obecnie ponad 2,4 tys. (plus 58 tys. reakcji i ponad 7,7 tys. udostępnień).

"Byłam tylko przez króciutką chwilkę Twoim wspomaganiem muzycznym, ale to Prawda czułam się ucząc z Tobą Dawidku" - napisała jedna z byłych nauczycielek wokalisty.

Głos zabrało także wielu innych przedstawicieli oświaty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje