Reklama

Reklama

Cleo "N.O.C.": Mama wszystkich kotów

"Zmieniam swój wizerunek" - zapowiada szykująca swój solowy debiut Cleo. Najnowszy teledysk "N.O.C." ma już ponad 660 tys. odsłon.

"Zmieniam swój wizerunek" - zapowiada szykująca swój solowy debiut Cleo. Najnowszy teledysk "N.O.C." ma już ponad 660 tys. odsłon.
Cleo (w środku) i jej towarzyszki z teledysku "N.O.C.": Ola Ciupa i Sandra Traczyk /oficjalna strona wykonawcy

W klipie "N.O.C" pojawiają się m.in. Ola Ciupa, Luxuria Astaroth, 77-letnia DJ Wika, blogerka modowa Maffashion, młodzi aktorzy Patryk Pniewski ("Pierwsza miłość") i Julia Wróblewska ("M jak miłość") oraz Donatan.

Piosenka jest trzecim singlem promującym nadchodzący album Cleo. Poprzednimi były "Zabiorę nas", który pokrył się już poczwórną platyną oraz opublikowany w maju "Wolę być".

Reklama

"Teledysk jest typowo letni i energiczny. Zaprosiłam do niego wielu moich znajomych, którzy są znani państwu, m.in. Patryka Pniewskiego, Julię Wróblewską, występujące również w poprzednich moich teledyskach Luxurię Astaroth, Olę Ciupę, Waleriję Żurawlewą. Jest tu więc część osób, które poznałam w 'Tańcu z gwiazdami' i które towarzyszyły mi w poprzednich teledyskach" - opowiada 33-letnia wokalistka w rozmowie z PAP Life.

"To kolejny singel, który promuje moją nadchodząca solową płytę, którą nazwałam 'B-A-S-T-E-T'. Bastet jest boginią o kociej twarzy, była to bogini ogniska domowego, muzyki, śpiewu, tańca, więc jest bardzo 'na temat'. To jest dla mnie również imię symboliczne, ponieważ moich fanów od dawna nazywam "kocurami", więc wyszło na to, że jestem mamą wszystkich kotów, czyli Bastet, po prostu" - wyjaśnia Cleo.

Znana ze współpracy z Donatanem wokalistka podkreśla, że na swoim albumie odejdzie od typowo słowiańskiej stylistyki.

"Chciałam w ogóle odbić od folku, od tej stylizacji, bo poczułam się troszeczkę zaszufladkowana. Nie powiem, że odchodzę od tego na zawsze. Na pewno chciałam odbić, przy tej płycie 'B-A-S-T-E-T', zupełnie od stylistyki folkowej. Zatem wszystkie piosenki są zróżnicowane, w klimacie nowoczesnym, bo i od wesołych, energicznych utworów, takich jak tropical house, przez wolne, skłaniające ku przemyśleniom, tak jak 'Zabiorę nas' w wersji oryginalnej, a nawet pokusiłam się o klimat typowo trapowy. Zmieniam więc troszeczkę ten wizerunek, ponieważ lubię pokazywać się w różnych odsłonach. To jest kolejna moja odsłona, tak samo muzycznie, jak i projektowo, bo projektuję też swoją kolekcję ubrań. Odbiegłam całkowicie od wizerunku folkowego. Przynajmniej na razie..." - mówi Cleo.

Zobacz klip "N.O.C.":

Sprawdź tekst utworu "N.O.C." w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL