Ciara pozwała Future'a na 15 milionów dolarów

Jak podaje serwis TMZ.com wokalistka Ciara pozwała skierowała do sądu pozew przeciw swojemu byłemu mężowi raperowi Future'owi, w którym domaga się 15 milionów dolarów odszkodowania.

Ciara nie wytrzymała i pozwała byłego męża

Raper narobił sobie kłopotów z powodu obraźliwych tweetów na temat byłej żony i ich wspólnego syna Future'a Jr. Ciara uznała, iż została zniesławiona, przez co pozwała byłego partnera.

Reklama

Przypomnijmy, że związek artystki i rapera trwał od 2013 roku do 2014 roku. Początkowo wszystko zapowiadało się świetnie. Future szybko oświadczył się partnerce, a w maju 2014 roku na świat przyszedł ich syn. W październiku jednak artyści się rozstali. Powodem miały być liczne zdrady rapera.

Na początku 2016 roku Future opublikował na Twitterze serię wulgarnych wpisów, w których nazwał byłą żonę zdzirą. Dodał również, że Ciara miała utrudniać mu wizyty z synem i zapowiedział walkę o prawa do opieki.

W pozwie artystka wykazała natomiast, że od grudnia 2015 roku Future widział się z dzieckiem 19 razy, a ona zrobiła wszystko, by dochodziło do ich spotkań.

Oprócz ogromnego zadośćuczynienia Ciara domaga się, aby z Twittera zniknęły wszystkie obraźliwe wpisy (część usunął sam Future) oraz chce, aby sąd wydał zakaz publicznego wypowiadania się raperowi na jej temat.

Serwis TMZ.com miał również dotrzeć do bliskiego współpracownika Future'a, według którego raper cały pozew uważa za głupi żart i jest przekonany, że nie przegra żadnej sprawy i nie zapłaci żadnego odszkodowania.

Zobacz klip "I Bet":

Dowiedz się więcej na temat: Ciara | Future

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje