Reklama

Reklama

Cheryl ujawniła kulisy rozstania z Liamem Paynem

Cheryl zdradziła, że to jej były partner Liam Payne, zakończył ich dwuletni związek.

Cheryl zdradziła, że to jej były partner Liam Payne, zakończył ich dwuletni związek.
Cheryl mimo rozstania z Liamem Paynem myśli o drugim dziecku /Keith Mayhew/SOPA Images/LightRocket /Getty Images

"Cheryl i ja z wielkim smutkiem informujemy, ze rozstaliśmy się. To była dla nas ciężka decyzja. Wciąż mamy dla siebie wiele miłość jako rodzina. Bear jest naszym światem i pragniemy o uszanowanie naszej prywatności dopóki nie odnajdziemy naszych dróg" - można było przeczytać na Twitterze Payne'a na początku lipca 2018 roku. Podobna wiadomość pojawiła się tez na koncie Cheryl.

Gwiazdorska para spotykała się od 2016 roku, a poznała się już sześć lat wcześniej, kiedy to Liam Payne próbował swoich sił w programie "X Factor", gdzie wokalistka pełniła funkcję jurorki.

Reklama

Związek budził mnóstwo kontrowersji zwłaszcza wśród fanek piosenkarza, które twierdziły, że starsza o 10 lat partnerka jest złą partią dla wokalisty.

W marcu 2017 roku na świat przyszedł wspólny syn pary - Bear Grey Payne

Przy okazji rozmowy z magazynem "Stella" Cheryl ujawniła szczegóły rozstania z byłym partnerem. Wokalistka jasno stwierdziła, że zakończenie relacji nie wyszło z jej strony.

"Kto mówił, że to ja?" - zapytała i dodała, że obecnie jej syn jest dla niej priorytetem.  "Kiedy masz dziecko, nie zastanawiasz się nad tym, co o tobie mówią" - stwierdziła.

Cheryl przyznała również, że myśli o powiększeniu rodziny i jest przekonana, ze może się to odbyć bez udziału partnera. 

"Nie musisz być koniecznie w związku. Nie wszystko musi być konwencjonalne. Istnieją różne ścieżki, które rozważam" - stwierdziła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL