Reklama

Reklama

Cheryl ujawniła kulisy rozstania z Liamem Paynem

Cheryl zdradziła, że to jej były partner Liam Payne, zakończył ich dwuletni związek.

Cheryl mimo rozstania z Liamem Paynem myśli o drugim dziecku

"Cheryl i ja z wielkim smutkiem informujemy, ze rozstaliśmy się. To była dla nas ciężka decyzja. Wciąż mamy dla siebie wiele miłość jako rodzina. Bear jest naszym światem i pragniemy o uszanowanie naszej prywatności dopóki nie odnajdziemy naszych dróg" - można było przeczytać na Twitterze Payne'a na początku lipca 2018 roku. Podobna wiadomość pojawiła się tez na koncie Cheryl.

Gwiazdorska para spotykała się od 2016 roku, a poznała się już sześć lat wcześniej, kiedy to Liam Payne próbował swoich sił w programie "X Factor", gdzie wokalistka pełniła funkcję jurorki.

Reklama

Związek budził mnóstwo kontrowersji zwłaszcza wśród fanek piosenkarza, które twierdziły, że starsza o 10 lat partnerka jest złą partią dla wokalisty.

W marcu 2017 roku na świat przyszedł wspólny syn pary - Bear Grey Payne

Przy okazji rozmowy z magazynem "Stella" Cheryl ujawniła szczegóły rozstania z byłym partnerem. Wokalistka jasno stwierdziła, że zakończenie relacji nie wyszło z jej strony.

"Kto mówił, że to ja?" - zapytała i dodała, że obecnie jej syn jest dla niej priorytetem.  "Kiedy masz dziecko, nie zastanawiasz się nad tym, co o tobie mówią" - stwierdziła.

Cheryl przyznała również, że myśli o powiększeniu rodziny i jest przekonana, ze może się to odbyć bez udziału partnera. 

"Nie musisz być koniecznie w związku. Nie wszystko musi być konwencjonalne. Istnieją różne ścieżki, które rozważam" - stwierdziła.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cheryl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje