Reklama

Celine Dion pyta: Coś jest nie tak z moim ciałem?

Celine Dion odpowiedziała krytykom, którzy uważają, że gwiazda niebezpiecznie schudła. Wokalistka ponownie stwierdziła, ze nie dzieje się z nią nic złego.

Celine Dion zabrała głos w sprawie komentarzy dotyczących jej wyglądu

W ostatnich miesiącach temat wyglądu Celine Dion wraca do mediów jak bumerang. Pojawiają się głosy, że wokalistka zbyt drastycznie schudła, a zły wpływ ma na nią mieć jej tancerz Pepe Munoz, który według niepotwierdzonych informacji miał mieć również romans z wokalistką.

Reklama

Dion miała okazję już kilkakrotnie odpowiadać na pytania dotyczące jej wyglądu. Zrobiła to również w trakcie rozmowie z "Entertainment Tonight".

"Czy coś jest nie tak z moim ciałem?" - zapytała Dion dziennikarkę przeprowadzającą z nią wywiad, po czym pokazała jej swój biceps.

Wokalistka dodała, że przez wiele lat była na celowniku mediów i obyła się już z krytyką, jaka spotyka ją w show-biznesie. "Jeśli nie chcesz być krytykowanym, to jesteś w złym miejscu. Podchodzę do tego pozytywnie. Zostawiam za sobą wszystko, co nie jest dla mnie dobre" - dodała.

"Takie sprawy zostawiam mojemu menedżmentowi i jeśli komuś dzieje się krzywda, to tym się zajmują. Sama skupiam się na tym, co jest dla mnie słuszne i na tym jak się czuję. Nie jesteś w stanie zadowolić wszystkich" - stwierdziła gwiazda.

W trakcie wywiadu Dion dodała też, że ćwiczy balet, dużo się rozciąga, a uprawianie sportu korzystanie wpływa na jej ciało, umysł i duszę. "Gdy miałam 12 lat, moja twarz była okrąglejsza, bo masz wtedy więcej tłuszczu... Ale od zawsze byłam bardzo szczupła" - podsumowała.

Przypomnijmy, że Celine Dion powróci do Polski na dwa koncerty w 2020 r. - wystąpi w Łodzi (23 maja, Atlas Arena) i Krakowie (25 maja, Tauron Arena).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: celine dion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje