Reklama

Reklama

Celine Dion niepokoi przyjaciół swoim wyglądem? Ujawniono, jak jest naprawdę

Media ponownie zainteresowały się zbyt szczupłym wyglądem Celine Dion. Niektóre z nich donosiły, że o stan zdrowia wokalistki i jej nawyki żywieniowe niepokoili się bliscy. Jak jest naprawdę?

Media ponownie zainteresowały się zbyt szczupłym wyglądem Celine Dion. Niektóre z nich donosiły, że o stan zdrowia wokalistki i jej nawyki żywieniowe niepokoili się bliscy. Jak jest naprawdę?
Zachowanie Celine Dion niepokoi ludzi, z którymi pracuje /Denise Truscello /Getty Images

W ostatnich kilkunastu miesiącach temat wyglądu Celine Dion wraca do mediów jak bumerang. Pojawiają się głosy, że wokalistka (sprawdź!) zbyt drastycznie schudła, a zły wpływ ma na nią mieć jej tancerz, a prywatnie partner Pepe Munoz.

Niedawno amerykańskie serwisy plotkarskie opublikowały doniesienia jej zaniepokojonych współpracowników, którzy twierdzą, że Dion się głodzi.

Reklama

"Jej dieta jest okropna. Zjada niewiele więcej niż kilka kawałków owoców i kilka krakersów, aby przetrwać dzień" - miała powiedzieć osoba blisko związana z Dion.

Dion miała okazję już kilkakrotnie odpowiadać na pytania dotyczące jej wyglądu. Zrobiła to również w trakcie rozmowy z "Entertainment Tonight". "Czy coś jest nie tak z moim ciałem?" - zapytała Dion dziennikarkę przeprowadzającą z nią wywiad, po czym pokazała jej swój biceps.

"Nie jestem anorektyczką. Ludzi wkurza, że jestem chuda bez żadnego wysiłku. Byłam taka zawsze przez całe życie. Nikt z mojej rodziny nie miał problemów z nadwagą"  - tłumaczyła w "The Guardian".

"Robię to dla siebie, chcę czuć się silna, kobieca i seksowna. Jeśli ci się to podoba, w porządku, jeśli nie, to zostaw mnie w spokoju" - mówiła natomiast CNN.

Najnowsze plotki pod lupę wziął serwis Gossip Cop, który zajmuje się weryfikacją niektórych doniesień z życia gwiazd. Dziennikarze szybko zorientowali się, że identyczne plotki  dotyczące diety piosenkarki pojawiały się już w poprzednich miesiącach i również był dementowane.

Przypomnijmy, że Celine Dion w związku z pandemią koronawirusa musiała ponownie przełożyć swoją światową trasę koncertową.

Artystka zwróciła się do swoich fanów: "Moje myśli i modlitwy kierowane są do wszystkich, którzy stracili bliskich i bardzo cierpią podczas tej niszczycielskiej pandemii koronawirusa. Staramy się przystosować do tych trudnych okoliczności, nie wiedząc, kiedy wszystko wróci do normy. Jednakże w końcu sobie poradzimy... Mam nadzieję, że wcześniej niż później".

"Witajcie, miałam nadzieję spotkać się z Wami w Europie tej wiosny. Niestety sytuacja nie jest bezpieczna, musimy jeszcze trochę zaczekać. Ale... tak, szczepionki są w drodze. Obiecuję, że wszystko nadrobimy w 2022 roku. Uważajcie na siebie. Nie mogę się doczekać, bardzo za Wami tęsknię. Kocham Was, do zobaczenia!" - powiedziała Celine Dion do swoich fanów.

Koncerty kanadyjskiej divy w Polsce zostały przełożone na 18 czerwca 2022 r. (Atlas Arena w Łodzi) i 19 czerwca 2022 r. (Tauron Arena Kraków).


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Celine Dion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy