Reklama

​Blake Shelton: Chciałem zaimponować Gwen Stefani

Amerykański wokalista, gwiazda muzyki country, gitarzysta i kompozytor Blake Shelton, tworząc dla Gwen Stefani piosenkę "Go Ahead and Break My Heart" chciał jej zaimponować. Jego zdziwienie było niemałe kiedy okazało się, że zwrotka napisana przez samą Stefani była o wiele lepsza od jego części!

Blake Shelton i Gwen Stefani już nie ukrywają swojego uczucia

W 2015 roku pomiędzy muzykami wywiązał się romans. Wcześniej rozpadły się ich małżeństwa. Blake Shelton po czterech latach rozwiódł się z inną gwiazdą country - Mirandą Lambert, z kolei po siedmiu latach rozpadło się małżeństwo Gwen StefaniGavina Rossdale'a, brytyjskiego wokalisty grupy Bush.

Reklama

W ramach zalotów Shelton skomponował piosenkę specjalnie dla Gwen Stefani. Gwiazdor country i juror amerykańskiego "The Voice" wspomina to wydarzenie, komentując, iż chciał zaimponować wokalistce napisanym przez siebie utworem. Ta z kolei, zdecydowała się na dopisanie kolejnych wersów, które okazały się być zdecydowanie lepszymi. Stefani stwierdziła, że Shelton nie odważy się już na tworzenie kompozycji dla niej, ale doceniła starania kolegi z branży.

Gwen ogłosiła, że nie zamierza współpracować z Sheltonem, ponieważ partner życiowy nie powinien być partnerem zawodowym, tak jak było to w jej poprzednim związku. W wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "Cosmopolitan", stwierdziła, że nie chce pakować się w kłopoty, wynikające ze wspólnej pracy.

Według wokalistki, Blake przesłał jej utwór "Go Ahead and Break My Heart" z prośbą o jego dokończenie. 46-letnia gwiazda odesłała skończony utwór, jednak w powodu braku ciągłej komunikacji z artystą, nie dostała odpowiedzi zwrotnej. Kiedy Shelton powrócił do miasta Stefani - Los Angeles, zaprezentował jej skończoną piosenkę, kwitując to dokonanie słowami: "Napisaliśmy piosenkę razem! To szaleństwo!".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani | Blake Shelton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje