Reklama

Reklama

Beyonce zachwycona tańcem do jej singla "Formation"

Utwór "Formation" to najnowszy single Beyonce. Do piosenki własną choreografię przygotowała grupa taneczna Syncopated Ladies, która specjalizuje się w stepowaniu. Ich wykonanie spodobało się samej wokalistce.

Beyonce spodobało się nagranie stepujących kobiet

Zespół taneczny Syncopated Ladies to grupa kobiet specjalizujących się w stepowaniu.

Tancerki postanowiły wziąć na warsztat najnowszy singel Beyonce zatytułowany "Formation". Za choreografię odpowiadają siostry Chloe i Maud Arnold z Waszyngtonu.

"Beyonce jest tak bardzo inspirująca jako ciemnoskóra kobieta, ponieważ jest niesamowicie utalentowana, a ponadto jest kobietą biznesu, jest miła, wspaniała, jest całkowicie taka, jakim chce się być" - mówiła Maud w rozmowie z "The Huffington Post".

Reklama

Pod wrażeniem choreografii przygotowanej przez Syncopated Ladies była sama Beyonce. Wokalistka opublikowała film dziewczyn na swoim Facebooku, a w zaledwie dobę wyświetlono go ponad 3 miliony razy.

Nagranie cieszy się dużą popularnością. W ciągu pięciu dni od publikacji materiał w serwisie Youtube obejrzano prawie pół miliona razy.

Beyonce zaraz po premierze singla "Formation" (7 lutego) zapowiedziała światową trasę koncertową. Gwiazda zagra w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej.

Zobacz choreografię Syncopated Ladies:

Zobacz teledysk "Formation":

Sprawdź tekst utworu "Formation" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje