Reklama

Basshunter trzeci tydzień

Przebój szwedzkiego DJ-a "Now You're Gone" już trzeci tydzień z rzędu okupuje szczyt zestawienia najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii.

Basshunter, naprawdę Jonas Altberg, wciąż jest popularniejszy od uwielbianej na Wyspach wokalistki i kompozytorki Adele. Piosenka 19-letniej artystki z Londynu "Chasing Pavements" wciąż tkwi na pozycji 2.

Reklama

W pierwszej dziesiątce w tym tygodniu nie pojawiła się żadna nowość. Spory awans stał się udziałem kanadyjskiej grupy Nickelback. Singel "Rockstar" wskoczył na miejsce 3. z 6.

Jeszcze lepiej poradziła sobie była wokalistka Destiny's Child Kelly Rowland, której przebój "Work" trafił do "Top Ten" z trzeciej dziesiątki (z 24. na 7.).

Pozycję 4. zajmuje tym razem Rihanna z "Don't Stop the Music" (awans z 5.). Dodajmy, że ten singel znajduje się w zestawieniu już 25. tydzień.

Amerykański raper Lupe Fiasco i singel "Superstar" są tym razem na 5. (spadek z 4.), a Britney Spears z "Piece of Me" na 6. (poprzednio na 3.).

W pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze Scouting for Girls i "Elvis Ain't Dead" (wciąż na 8.), Soulja Boy i "Crank That (Soulja Boy)" (spadek z 7. na 9.) oraz Robyn i "Be Mine" (wciąż na 10.).

Listę bestsellerów płytowych otwierają wspomniani Scouting for Girls.

Tuż za szkockim zespołem znaleźli się Robert Plant i Alison Krauss z "Raising Sand" (z 3. na 2.) oraz Amy MacDonald z "This is The Life" (z 2. na 3.).

BBC

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przebój

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje