Reklama

"Aplauz, Aplauz!": Malwina i Maciej wzruszyli publiczność

W niedzielę odbył się pierwszy odcinek programu "Aplauz, Aplauz", w którym najmłodsi występują w duetach ze swoimi rodzicami lub opiekunami. Publiczność była zachwycona duetami Malwiny i Macieja oraz Jacka i Marysi.

Marysia i Jacek w programie "Aplauz, Aplauz!"

Malwina Bihun oraz Maciej Ochęduszko nie są ze sobą spokrewnieni. Maciej jest opiekunem w domu dziecka w Sanoku, gdzie prowadzi zajęcia muzyczne. To właśnie na nich dostrzegł talent 17-letniej dziewczyny.

Reklama

Duet na scenie wykonał utwór Dżemu "Sen o Wiktorii". Dzięki niemu zgromadził 229 punktów i wygrał z innym duetem Natalia - Grzegorz (zaśpiewali The Rembrandts - "I’ll Be There For You"). Przegranej parze nie pomogło nawet wsparcie Piotra Rubika.

Drugą parą, która zachwyciła szczególnie jurorów (oprócz Rubika skład sędziowski tworzą Anna Rusowicz i psycholog Małgorzaty Ohme) był duet Marysia jej ojciec Jacek Gałązka.

Ojciec wyznał, że nie mieszka on obecnie ze swoją córką, jednak widują się bardzo często i mają okazję wspólnie śpiewać. Na scenie wykonali własny utwór "Mania jest wszędzie". Zdobyli 187 punktów oraz wsparcie od Ohme i Rubika, co pozwoliło pokonać duet Nicole i Kryspina.

Kolejny odcinek "Aplauz, aplauz" zostanie wyemitowany 13 września.

Zobacz zdjęcia z pierwszego odcinka "Aplauz, Aplauz!":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aplauz Aplauz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje