Reklama

Reklama

Amerykańskie talent shows: "Idol" zostaje, "The Voice" bez Adama Levine'a

Jakie zmiany nastąpią w najpopularniejszych talent shows w Stanach Zjednoczonych? Podsumowujemy, gdzie doszło do roszad personalnych.

"The Voice" traci najpopularniejszego jurora

W maju tego roku stacja ABC, która przejęła po FOX program "Idol", zapowiedziała, że w styczniu 2020 roku na pewno zobaczymy 18. sezon programu. Niewiadomą pozostaje jednak, kto będzie oceniał uczestników.

Żaden z jurorów poprzedniego składu - Katy Perry, Lionel Richie i Luke Bryan - nie potwierdzili swojej obecności w talent show. Według serwisu Variety ABC negocjuje nowe kontrakty z obecnym składem, ale nie wiadomo, czy uda im się zatrzymać każdą z gwiazd.

Nieco problematyczny wydaje się kontrakt Perry, która obecnie zarabia 25 milionów dolarów za sezon. Stacja pragnie natomiast obniżyć jak najmocniej koszty produkcyjne. Niemal pewny jest natomiast powrót Ryana Seacresta w roli prowadzącego, gdyż ma on mieć wieloletni kontrakt ze stacją.

Reklama

"The Voice" żegna kultowego trenera

Spore zmiana nastąpiła natomiast w "The Voice", gdzie po 16 sezonach z programem pożegnał się Adam Levine. Producenci szybko znaleźli zastępstwo za wokalistę Maroon 5. W nowym składzie obok Johna Legenda, Blake'a Sheltona i Kelly Clarkson zobaczymy Gwen Stefani, która już wcześniej również brała udział w show.

"Nie ma tego programu bez was. Co do mnie, przyszła pora, aby ruszyć do przodu" - napisał po odejściu z show Levine. "The Voice" na antenę wróci jesienią 2019 roku.

"Masked Singer" z dwoma sezonami

Po ogromnej popularności pierwszego sezonu, stacja Fox postanowiła zamówić kolejne dwa sezony osobliwego talent show "The Masked Singer", w którym celebryci ukrywają się za maskami, a jurorzy i publiczność musi odgadywać ich tożsamość.

Drugi sezon zadebiutuje jesienią tego roku.

Skład jurorski pozostanie bez zmian (Ken Jeong, Robin Thicke, Jenny McCarthy i Nicole Scherzinger), ale języczkiem uwagi pozostaje to, które gwiazdy pojawią się w programie. Potwierdzono, że w drugim sezonie będzie ich 16, a według McCarthy popularność widowiska sprawiła, że do produkcji zgłosili się najpopularniejsi celebryci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice | Idol | The Masked Singer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje