Reklama

Reklama

18-letnia dziewczyna zmarła podczas Festiwalu Coachella

W piątek (15 kwietnia) 18-letnia dziewczyna została potrącona przez samochód w pobliżu terenu Festiwalu Coachella. Michala Freeland, która brała udział w imprezie, zmarła w szpitalu.

Publiczność podczas Festiwalu Coachella 2016

Coachella Festival to jeden z największych, o ile nie największa impreza muzyczna na całym świecie. Pojawiają się tam duże gwiazdy, dziesiątki mniejszych wykonawców, a liczba chętnych zobaczenia koncertów jest tak duża, że impreza odbywa się w dwa weekendy (w tym roku festiwal będzie miał miejsce w dniach 15-17 oraz 22-24 kwietnia).

W piątek (15 kwietnia) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 18-letnia Michala Freeland, mieszkanka Highland w Kalifornii, została potrącona przez samochód.

Nastolatka, którą przewieziono do pobliskiego szpitala, zmarła po godzinie. Jej rodzina potwierdziła, że dziewczyna uczestniczyła w festiwalu.

Reklama

Michalę potrącił lokalny kierowca, który w samochodzie przewoził dziecko. Nikt poza nastolatką nie został ranny w wypadku. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie, jednak ze wstępnych informacji wynika, że alkohol oraz narkotyki nie były przyczyną tego tragicznego zdarzenia.

Podczas tegorocznej edycji Coachelli w line-upie imprezy znaleźli się m.in.  LCD Soundsystem, Guns N' Roses oraz Calvin Harris.

Zobacz zdjęcia z pierwszego weekendu Coachelli:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: coachella

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje