Reklama

Reklama

100 odcinków "Twoja twarz brzmi znajomo" za nami. Przypominamy najlepsze występy

W sobotę 9 marca telewizja Polsat wyemitowała setny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Poniżej znajdziecie 10 najpopularniejszych występów w historii programu.

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny.

W jury obecnej edycji zasiadają Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosporanistka Małgorzata Walewska oraz aktorzy Paweł Królikowski Katarzyna Skrzynecka. Gospodarzami show są Maciej DowborPiotr Gąsowski.

Reklama

22 lutego ruszyła 11. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Udział w niej biorą wokaliści Antek Smykiewicz, Stanisław Karpiel-Bułecka (lider grupy Future Folk, juror programu "Śpiewajmy razem. All Together Now"), aktorzy Elżbieta Romanowska, Iga Krefft, Kasia Dąbrowska, Kazimierz Mazur i Marta Wiejak oraz Kamil Pawelski/Ekskluzywny Menel - autor jednego z najpopularniejszych blogów o męskiej modzie i zarazem debiutujący wokalista.

To właśnie w 11. edycji program przebił granicę stu odcinków. Epizod numer 100 odbył się 9 marca, a wygrała go Elżbieta Romanowska przebrana za Missy Elliott. Z tej okazji na następnych stronach możecie znaleźć 10 najpopularniejszych występów w historii "TTBZ":

Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki

Występ Mateusza Ziółki z piosenką "Lubię wracać tam gdzie byłem" (posłuchaj!) nie tylko sprawił, że łzy popłynęły po policzkach Kacpra Kuszewskiego i Piotra Gąsowskiego, ale również stał się najpopularniejszym wykonaniem w historii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Obejrzano go ponad 6,2 miliona razy.

Maria Tyszkiewicz jako Doda

"Kiedy zobaczyłam, że mój występ ma na Youtube już ponad pół miliona odsłon, zupełnie nie mogłam w to uwierzyć" - mówiła Maria po tym, jak zawładnęła siecią swoim wykonaniem utworu "Dżaga" (sprawdź!). "Cieszę się, że wykonanie tak bardzo się spodobało, bo nie było dla mnie łatwe. Na szczęście w przygotowaniach pomogła mi sama Doda, z którą miałam okazję się spotkać. Wiem też, że jest fanką programu i oglądała mój występ. Mam nadzieję, że jej też się spodobał!" - dodawała. Do dziś występ Tyszkiewicz zgromadził ponad 4,4 mln wyświetleń.

Natalia Szroeder jako Whitney Houston

O wykonaniu "I Have Nothing" (posłuchaj!) Natalii Szroeder pisały nawet media w Wielkiej Brytanii. - Każda postać w programie ["Twoja twarz brzmi znajomo"] była trudna. Wokalnie najtrudniejsza była Whitney Houston - bałam się, żeby nie zrobić tu siary i obciachu, bo bym sobie nie wybaczyła, gdyby tu coś poszło nie tak - wspominała w rozmowie z Interią Szroeder. Nagranie ma obecnie ponad 3,3 mln wyświetleń.

Sławomir jako Freddie Mercury

"Cześć tu Sławomir. Dzisiaj rano gitarzysta zespołu Queen - Brian May ucieszył się z mojego finałowego występu. Piękna sprawa" - chwalił się Sławomir. Jego wykonanie "We Are The Champions" (posłuchaj!) zobaczono ponad 3,2 miliona razy.

Filip Lato jako Czesław Niemen

"Co wy chcecie oceniać?" - powiedziała po występie Filipa Lato w "TTBZ" Małgorzata Walewska. Wokalista za swój występ otrzymał owację na stojąco, a Piotr Gąsowski ledwo powstrzymał łzy. Na Youtube występ obejrzano 3,2 miliona razy.

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna

Aktorka Teatru ROMA dzięki wykonaniu utworu "Diamonds" Rihanny ostatecznie została zwyciężczynią szóstej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Nagranie z występu na Youtube zgarnęło już 3,1 mln wyświetleń.

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak

1,9 mln wyświetleń na Youtube zdobył występ Marii Tyszkiewicz, podczas którego wcieliła się w rolę Edyty Górniak. Wykonanie "Kolorowego wiatru" było jednym z najgorszych występów Tyszkiewicz w programie, co jednak nie przeszkodziło jej w kolejnym podbiciu sieci.

Kasia Popowska jako Ariana Grande

Kasia Popowska wykonała jeden z największych hitów Ariany Grande "Side To Side" i podbiła sieć. Do dziś nagranie odtworzono ponad 1,9 mln razy.

Kacper Kuszewski jako Maryla Rodowicz

Również 1,9 miliona wyświetleń zdobył występ Kacpra Kuszewskiego, który wcielił się w rolę Maryli Rodowicz. Internauci i jurorzy byli pod wrażeniem tego, jak świetnie skopiował ruchy słynnej piosenkarki.

Zosia Nowakowska jako Elsa z "Krainy lodu"

To był jeden z najpopularniejszych występów siódmej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zofia Nowakowska urzekła internautów wykonaniem piosenki z filmu "Kraina lodu".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy