Reklama

Rockowe kolędowanie z Jarym

Wypatrując pierwszej gwiazdki przed Wigilią na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać bluesowej wersji kolędy "Oj, Maluśki" w wykonaniu Krzysztofa "Jary" Jaryczewskiego, pierwszego legendarnego wokalisty Oddziału Zamkniętego. Nagranie pochodzi z charytatywnej płyty "Wigilijna nadzieja". - Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok obchodził będę w gronie rodziny, z dziećmi. Pewnie wraz z nimi śpiewać będę kolędy - mówi nam "Jary".

Posłuchaj "Oj, Maluśki" w wykonaniu Krzysztofa Jaryczewskiego:

Reklama

- Muszę przyznać, że nie znam dobrze kolęd, dlatego postanowiłem w tym roku przygotować kilka na święta, aby je z dziećmi zaśpiewać. I właśnie w tym czasie otrzymałem propozycję zaśpiewania kolędy, która ma ukazać się na płycie. Potraktowałem to jako swego rodzaju wyzwanie. Zaśpiewałem "Oj, Maluśki" w bardzo bluesowej wersji - opowiada nam Krzysztof Jaryczewski.

Na wspomnianej płycie "Wigilijna nadzieja" znajdują się także kolędy w wykonaniu m.in. Mandaryny, Golec uOrkiestry, raperów Lerka i Nowatora i Bartka Wrony. Charytatywny album został wydany pod hasłem "Pomóżmy dzieciom ze świetlic środowiskowych Caritas" - to właśnie do nich trafi dochód ze sprzedaży płyty.

Krzysztof Jaryczewski w rozmowie z INTERIA.PL podsumował też kończący się właśnie 2006 rok. To były dla niego udane 12 miesięcy.

- Zespół Jary Band okrzepł i "ograł" się podczas wielu koncertów. To już drugi rok z nowym perkusistą [Witkiem Albińskim - przyp. red.] w składzie, który również jest naszym menedżerem. Gramy solidnie i sprawnie, z czego jestem bardzo zadowolony. Jesteśmy po za tym bardzo pozytywnie do siebie nastawieni. To co nam się nie udało, to wydanie w tym roku płyty, ale myślę, że uda nam się to w roku przyszłym. Materiał jest przygotowywany, są nowe piosenki i powstają już nagrania - opowiada wokalista.

- A prywatnie? Od lata 2005 roku nie mieszkam w Warszawie. Chciałem diametralnie zmienić otoczenie i ponad rok temu wyprowadziłem się do Gubina. Bardzo dobrze mi się tam mieszka, mam dom blisko lasu, a w domu mini studio i sale do grania. Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok obchodził będę w gronie rodziny, z dziećmi. Pewnie wraz z nimi śpiewać będę kolędy, szczególnie tę, którą zaśpiewałem na płycie "Wigilijna Nadzieja".

- Życzę czytelnikom INTERIA.PL zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, spełnienia planów osobistych i zawodowych - dodaje na koniec Krzysztof "Jary" Jaryczewski.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje