Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

Wiktor Dyduła wielkim przegranym finału "The Voice of Poland". "To jakiś żart?"

Do zaskakującego rozstrzygnięcia doszło w finale "The Voice of Poland" uważany za najpoważniejszego faworyta do zwycięstwa Wiktor Dyduła, odpadł z niego jako pierwszy, przegrywając z Martą Burdynowicz, Bartoszem Madejem i Rafałem Kozikiem

Do zaskakującego rozstrzygnięcia doszło w finale "The Voice of Poland" uważany za najpoważniejszego faworyta do zwycięstwa Wiktor Dyduła, odpadł  z niego jako pierwszy, przegrywając z Martą Burdynowicz, Bartoszem Madejem i Rafałem Kozikiem
Wiktor Dyduła przegrał w "The Voice of Poland" /TVP /Agencja FORUM

Widzowie pokochali Wiktora Dydułę

Wiktor Dyduła to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników 12. sezonu "The Voice of Poland". Uczestnika pokochali widzowie już od jego pierwszego występu w programie.

Dyduła uważany był za jednego z faworytów do zwycięstwa. Każdy z etapów przechodził w spektakularnym stylu. W pamięć zapadł przede wszystkim jego występ z ćwierćfinału, gdzie zaśpiewał utwór "Mówią mi".

- Dyduła! Aż mu zazdrościłem piosenki. (...) To nagranie mnie zainspirowało, to jest charakterny gościu. Brakuje takich ludzi. Ja chcę, żeby nasza estrada była taka barwna, różnorodna. Żeby ludzie mieli to, na co zasługują. Ludzie za to płacą, a dostają czasem miernotę. A ja życzę polskiej publiczności takich wspaniałych osobowości, które zachwycają - mówił Interii Marek Piekarczyk.

Reklama

Wiktor Dyduła w finale. Widzowie docenili jego singel

W finale razem z Tomsonem i Baronem wykonał piosenkę Foo Fighters "Best of You" (sprawdź!). Chwilę później wykonał natomiast utwór Seala "Kiss From a Rose" (sprawdź!). "Mocno gratuluję ci tego występu. Doskonale wiesz, że jesteś świetnym wokalistą i myślę, że widzowie to poczuli" - przyznała Sylwia Grzeszczak. "Ty masz dziwne te strony swojej osobowości i dziś pokazałeś kolejną. Myślę, że przed tobą długa droga na estradzie polskiej" - dodał Marek Piekarczyk.

Przed werdyktem widzów ogłoszono również, że singel Dyduły - "Dobrze wiesz, że tęsknię" (sprawdź!) - uznany został przez widzów najlepszym autorskim utworem wśród finalistów.

Widzowie w szoku po odpadnięciu Wiktora Dyduły

To jednak nie starczyło. Wiktor Dyduła odpadł jako pierwszy w finale, na co błyskawicznie zareagowali widzowie. Pojawiły się nawet głosy o ustawce. Poniżej kilka komentarzy pod informacją o porażce uczestnika. 

"To musi być przekręt, gardzę TVP jeszcze bardziej niż wcześniej".

"Nigdy nie piszę komentarzy, ale muszę. Jestem w szoku! Obserwując to, jak wielkie Wiktor miał wsparcie od ludzi, co było widać i na fb, i na ig, byłam przekonana, że będzie w finałowej dwójce. Zdecydowanie najbardziej charyzmatyczna i stylowa postać".

"Tego że odpadł jako pierwszy nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Zdecydowanie najlepszy duet dzisiaj, a także najbardziej charyzmatyczny na scenie. Podopieczny chłopaków kolejny raz niedoceniony".

"To jest jakiś żart. Największa charyzma. Faworyt do 1. miejsca. Nie wierzę".

Kto wygrał "The Voice of Poland"?

Zwyciężczynią całego programu została Marta Burdynowicz (sprawdź!), która obok Wiktora Dyduły była typowana jako główna kandydatka do zwycięstwa. Drugie miejsce w finale zajął Bartosz Madej a trzecie Rafał Kozik.
--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL