Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Marta Burdynowicz i "Żaden wstyd". Posłuchaj piosenki i sprawdź tekst

"Żaden wstyd" to propozycja Marty Burdynowicz na sobotni półfinał "The Voice of Poland". Jak wypadła podopieczna Justyny Steczkowskiej?

Marta Burdynowicz w "The Voice of Poland"

W ćwierćfinale "The Voice of Poland" zobaczyliśmy 12 uczestników. Ośmioro z nich awansowało do następnego etapu. Wśród nich znaleźli się reprezentanci drużyny Justyny Steczkowskiej - Marta Burdynowicz (sprawdź!) oraz Monika Wiśniowska-Basel (zobacz!). Z talent show pożegnały się siostry Paulina Szymlek i Adrianna Owczarzyk.

Reklama

- Niektórzy wokaliści są gotowi, żeby wyruszyć w świat muzyki i naprawdę zachwycające są ich wykonania. Trzeba tylko pamiętać, że to nie jest ich muzyka. Teraz przed nimi najważniejsze chwile - tworzenie swojej muzyki albo znalezienie ludzi, którzy stworzą dla nich muzykę, która zachwyci publiczność. To jest ten najtrudniejszy moment - skomentowała Justyna Steczkowska w rozmowie z Interią.

"The Voice of Poland" - kiedy oglądać nowy odcinek?

W sobotnim półfinale uczestnicy zaśpiewali po dwie piosenki: przygotowaną na potrzeby programu i cover. Do finału awansowało czterech najlepszych.

Marta Burdynowicz wykonała m.in. utwór "Żaden wstyd". Współautorami nagrania (sprawdź!) są Monika Wydrzyńska (wokalistka duetu Linia Nocna), Małgorzata Uściłowska (znana jako Lanberry) oraz odpowiadający za muzykę Jakub Krupski (wokalista grupy Tune, uczestnik "Must Be The Music" i "The Four. Bitwa o sławę" w Polsacie) i producent Mavooi (pracował z m.in. Sonią Maselik, Agnieszką Wiechnik, Bryską, Alą i Olą Tracz).

To właśnie Marta Burdynowicz będzie podopieczną Justyny Steczkowskiej w finale "The Voice of Poland".

Sprawdź tekst piosenki "Żaden wstyd" w serwisie Tekściory.pl!

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje