Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska w mocno wyciętej kreacji odsłania coraz więcej

Program "The Voice of Poland" doszedł do etapu nokautu, w którym odpadnie prawie połowa uczestników. Wiemy już, w jakim stroju w tym odcinku zaprezentuje się Justyna Steczkowska.

Program "The Voice of Poland" doszedł do etapu nokautu, w którym odpadnie prawie połowa uczestników. Wiemy już, w jakim stroju w tym odcinku zaprezentuje się Justyna Steczkowska.
Justyna Steczkowska w mocno wyciętej kreacji jest gotowa na nokaut w "The Voice of Poland" /Jan Bogacz /TVP

Przed widzami "The Voice of Poland" nokaut - ostatni etap przed odcinkami na żywo. Na scenie zaśpiewa 28 aspirujących wokalistek i wokalistów, siedmioro z drużyny każdego z trenerów. Ale tylko czworo uczestników z każdego teamu dostanie kolejną szansę wystąpienia w muzycznym programie TVP2. O tym kto to będzie, zdecydują trenerzy - Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron.

Ta pierwsza trenerka przed widzami i uczestnikami zaprezentuje się w mocno wyciętej kreacji.

"Kobiecość jest siłą, każda z nas definiuje ją na swój własny sposób. Od zawsze miałam w sobie odwagę, żeby być sobą w każdej dziedzinie życia - w miłości, spełnianiu marzeń czy scenicznym wizerunku. Dziś kreacje, w których pojawiam się na koncertach lub w programie 'The Voice of Poland' w żaden sposób nie określają mnie jako człowieka i nie stanowią o mojej wartości, ale są elementem spektaklu w mojej pracy, która od zawsze była moja pasją" - tłumaczy Justyna Steczkowska.

Reklama

Kto wystąpi w nokaucie w "The Voice of Poland"?

Składy drużyn 13. edycji "The Voice of Poland" przed nokautem prezentują się następująco:

Justyna Steczkowska: Sandra Reizer, Rafaela Maruska, Karolina Lyndo, Julianna Olańska, Ewelina Gancevska, Magdalena Nawojska i Zofia Kurowska.  

Lanberry: Daria Waleriańczyk, Norbert Wronka, Kristina Dutczak, Michał Bednarek, Maja Juszczak, Łukasz Drapała i Anna Buczkowska.

Marek Piekarczyk: Konrad Baum, Michał Ciężadlik, Julia Szarlińska, Nobesuthu Lisa Khumalo, Bogdan Świerczek, Jadwiga Grzybek i Gabriela Zdanoviciute

Tomson i Baron: Kamila Ignatowicz, Evgen Peltek, Martin Rybczyński, Dominik Dudek, Agata Górecka, Kamil Szek i Tetiana Diaczenko (Aelin).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy