Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów

Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów: Patryk Cebulski zrobi to po raz pierwszy!

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie już lada chwila. Patryk Cebulski, wschodząca gwiazda ekranu, po raz pierwszy w życiu Sylwestra z Polsatem spędzi nie z perspektywy kanapy i telewizora, a na żywo jako jeden z prowadzących koncert. Jak się czuje przed imprezą?

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie już lada chwila. Patryk Cebulski, wschodząca gwiazda ekranu, po raz pierwszy w życiu Sylwestra z Polsatem spędzi nie z perspektywy kanapy i telewizora, a na żywo jako jeden z prowadzących koncert. Jak się czuje przed imprezą?
Patryk Cebulski jest jednym z prowadzących Sylwestra Szczęścia w Polsacie /Kurnikowski /AKPA

Sylwestrowa Moc Przebojów po dwuletniej przerwie powraca na Stadion Śląski. Na imprezie wystąpią m.in. gwiazdy rumuńskiej sceny disco (Minelli, Akcent, Olivia Addams), a także Viki Gabor, CleoEwelina LisowskaMichał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Bajm, Gromee, Enej, Doda, Paweł Domagała, Dr Alban oraz Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M.

Patryk Cebulski: jestem podekscytowany!

 

Będzie to pierwszy taki sylwester w życiu aktora Patryka Cebulskiego, który wraz z m.in. Wiktorią Gąsiewską, Krzysztofem Ibiszem i Karoliną Gilon poprowadzi sylwestrowy koncert. "Sylwester kojarzy mi się z moim urodzinami, bo mam je zaraz po sylwestrze, 1 stycznia" - śmieje się aktor. "To pierwszy pracujący sylwester w moim życiu - do tej pory każdego spędzałem w gronie przyjaciół, rodziny na zabawach i imprezach. Oczywiście było super, a teraz przede mną nowe wyznanie, którego nie mogę się doczekać, naprawdę bardzo się cieszę" - stwierdził. 

Reklama

"Wiem, że będzie super - nie wiem, czy zrobię wszystko tak, jak będę chciał, ale na pewno będzie mega!" - wyraził entuzjazm prowadzący znany z serialu "Kowalscy kontra Kowalscy".

"Słucham wszystkiego - od muzyki klasycznej, przez metalową, rockową, hip-hopową, popową. Co mi wpadnie w ucho, to słucham!" - mówi o swoich muzycznych upodobaniach aktor. Przyznaje się do tego, co wielu z nas także ma - gdy jedna piosenka wpadnie mu w ucho, to "wałkuje ją aż do znudzenia, a potem nigdy więcej nie chce jej już słuchać". 

Na koniec wyznał, czego życzy w Nowym Roku widzom. "Wszystkiego, co najpiękniejsze, dużo zdrówka, szczęścia, pracy - praca jest większą częścią naszego życia, a gdy robimy to, co kochamy, to nie pracujemy" - skierował życzenia do widzów Polsatu aktor.

Sylwestrowa Moc Przebojów - gdzie oglądać?

Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Patryk Cebulski oraz Adam Zdrójkowski. W roli współprowadzącej sylwestra zadebiutuje tancerka Izabela Janachowska, która w sierpniu zaliczyła debiut w tej roli w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami".

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Polsacie, Polsat Go, w portalu Interia.pl oraz w Polsat News.

Widzowie i internauci od godz. 19:00 w Interii i Polsat Go będą mogli wziąć udział w programie Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej kamery odwiedzą garderoby gwiazd, aby sprawdzić, co robią przed wejściem na scenę. Gwiazdy opowiedzą o swoich noworocznych postanowieniach, a także w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą tancerze programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" - Rafał Maserak i Lenka Kliment.

Odliczanie do sylwestra zaczynamy tuż po świętach Bożego Narodzenia. Od 27 grudnia codziennie w Interii i Polsat Go pojawiają się wideonewsy o tym, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make-up czy playlistę, która nie pozwoli nawet zatwardziałym przeciwnikom tanecznych imprez podpierać ścian i zostać obojętnym. Radami i swoimi sposobami na udaną noc sylwestrową podzielą się z gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Zobaczyć będzie można próbny make-up Marceliny Zawadzkiej, a przy okazji dowiedzieć się o aktualnych trendach i make-up'owych trickach. Poznamy playlisty gwiazd imprezy, czyli piosenki, przy których uwielbiają się bawić w sylwestra. Sprawdzimy także sylwestrowe menu gwiazd, a pomoże w tym Adam Borowicz z Family Food Fight.

Ujawnimy też kulisy imprezy sylwestrowej - zobaczyć będzie można materiały z prób i przygotowań gwiazd do ostatniego występu w tym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL