Reklama

Must Be The Music

"Must Be The Music": Kim jest Olga Garstka?

Skromna 16-latka z Szymanowa pod Poznaniem wygrała 11. edycję "Must Be The Music". "Nie wyobrażałam sobie nigdy w życiu, że mnie ktoś tak nazwie" - mówi Interii Olga Garstka.

Skromna 16-latka z Szymanowa pod Poznaniem wygrała 11. edycję "Must Be The Music". "Nie wyobrażałam sobie nigdy w życiu, że mnie ktoś tak nazwie" - mówi Interii Olga Garstka.
Paulina Sykut-Jeżyna robi sobie selfie z Olgą Garstką po finale "Must Be The Music" /AKPA

Olga Garstka swoim występem na castingu sprawiła, że stała się nie tylko bohaterką odcinka, ale też mocną kandydatką do zwycięstwa w "Must Be The Music". W naszym zestawieniu zaliczyliśmy ją do jedenastki najlepszych wykonawców 11. edycji muzycznego show Polsatu.

Na utalentowaną wokalistkę i pianistkę zwrócił też uwagę Zbigniew Hołdys, zaliczając ją do "pereł".

"Takiej iskiereczki jeszcze nie mieliśmy! Cudny tekst, nic dodać, nic ująć" - chwaliła Kora castingowy utwór "Samozapłon", a Olga nie mogła ukryć łez.

Reklama

Zachwytów nie krył także Adam Sztaba: "To się rzadko zdarzało na tej scenie. To jest pięknie spójne, naprawdę niezwykłe... Ucz się dalej, ale nie zgub tej naturalności!". "Jest w tobie garstka nieba" - podsumowała Elżbieta Zapendowska.

Sprawdź tekst piosenki "Samozapłon" w serwisie Teksciory.pl!

W niedzielnym (8 maja) odcinku na żywo Olga zaprezentowała kolejny własny utwór - "Koniec świata". "Jest przed tobą przyszłość, ale też bardzo dużo pracy" - stwierdziła Kora, która uznała, że do tekstu nie pasuje słowo "atrybut". "Optuję za tym, że masz wielki dar z góry" - dodał Adam Sztaba. To właśnie on wraz z Elżbietą Zapendowską trafnie przewidział, że Olga rywalizować będzie o zwycięstwo w ścisłym finale. 16-latka pokonała Michała Matuszewskiego i zgarnęła główną nagrodę. "Czarodziejka - tylko tyle i aż tyle, już jesteś wielka" - powiedziała Ela Zapendowska, a po Oldze wyraźnie było widać ogromne emocje.

Sprawdź tekst utworu "Koniec świata" w serwisie Teksciory.pl!

- Czuję, że wszystko jest bardziej pogmatwane, niż to, że mam nad czymś władzę. Nie umiem o tym mówić po prostu - powiedziała nam wyraźnie oszołomiona końcowymi wynikami Olga Garstka, do której w trakcie rozmowy podbiegł młodszy brat, by ją wyściskać.

- Zawsze rady starszych, bardziej doświadczonych muzyków są dla mnie bardzo ważne. To jest bardzo motywująca rzecz - stwierdziła.

Co wiesz o "Must Be The Music" - sprawdź się:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Garstka | Must be the Music