Reklama

Mam talent

Zaśpiewała w "Mam talent" przebój O.N.A. Chylińska nie mogła powstrzymać łez

Już wkrótce wraca polski "Mam talent". Jedna z uczestniczek o imieniu Izabela na castingu zaśpiewała piosenkę "Kiedy powiem sobie dość" O.N.A., czym wzruszyła Agnieszkę Chylińską. Zobaczcie nagranie

Już wkrótce wraca polski "Mam talent". Jedna z uczestniczek o imieniu Izabela na castingu zaśpiewała piosenkę  "Kiedy powiem sobie dość" O.N.A., czym wzruszyła Agnieszkę Chylińską. Zobaczcie nagranie
Agnieszka Chylińska nie kryła wzruszenia podczas wykonania "Kiedy powiem sobie dość" /Adam Burakowski /Reporter

Przypomnijmy, że w 13. sezonie "Mam talent" zabraknie Szymona Hołowni (jego rolę obok Marcina Prokopa zajął Michał Kempa) oraz Agustina Egurroli (w jury zastąpił go Jan Kliment).

W jury niezmiennie zasiada Agnieszka Chylińska i to jej utwór z czasów działalności w O.N.A. zaśpiewała jedna z uczestniczek programu

"Śpiewam praktycznie od dziecka, tak można powiedzieć. Oczywiście nie zawodowo. Odkąd pamiętam, to od 6., 7. roku życia już śpiewałam. Można to nazwać śpiewanie pod prysznicem" - mówiła uczestniczka, która okazała się być wielką fanką twórczości jurorki.

Reklama

Walcząca o awans do kolejnego etapu Izabela obawiała się, że Chylińskiej nie spodoba się jej wykonanie utworu "Kiedy powiem sobie dość" (sprawdź!). Stało się jednak coś zupełnie odwrotnego.

Jurorka nie mogła ukryć wzruszenia, a w jej oczach pojawiły się łzy. "Ale mi miło" - mówiła podczas występu. Jan Kliment podziękował natomiast Chylińskiej za to, że inspiruje tak wielu ludzi.

"Nie ma nic lepszego na tym świecie, jak komuś dasz pod prysznicem szczęście" - wypalił, czym rozbawił wokalistkę. "Nawet się wzruszyć nie można, bo gada takie głupoty" - dodała.

Kliment namówił też koleżankę z jury na wspólny występ z uczestniczką, na co widownia zareagowała gorącymi owacjami. Po wspólnym wykonaniu piosenki Foremniak zdecydowała się wcisnąć złoty przycisk i przepuścić Izabelę do odcinków na żywo.