Reklama

Mam talent

Ukrainka podbiła polski "Mam talent"

Malująca piaskiem Ukrainka Tetiana Galitsina zachwyciła w pierwszym odcinku szóstej serii programu "Mam talent".

Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem szóstego sezonu zmienił się skład jury. Roberta Kozyrę zastąpił Agustin Egurrola. Za stołem z czerwonymi przyciskami nadal zasiadają obecne od pierwszej edycji Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Reklama

Główną bohaterką pierwszego odcinka była Tetiana Galitsina z Charkowa, która za pomocą piasku, podświetlanego stołu i muzyki była w stania opowiadać piękne, wzruszające historie.

"Co tu powiedzieć... dziękuję bardzo. Zaczarowałaś nas" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

"Dziękim takim osobom jak ty świat jest piękniejszy. Jestem pod wrażeniem twojego występu" - wtórował Agustin Egurrola.

"Mało się nie popłakałem" - dodał już po zejściu Ukrainki ze sceny.

Wydaje się, że malowanie piaskiem to już ukraińska specjalność - na długo zanim Tetiana pojawiła się w polskiej edycji, internet obiegł filmik z występem jej rodaczki, która wygrała ukraińską wersję programu: Ksenia Simonowa również podbiła serca widzów malowaniem na piasku.

W pierwszym odcinku szóstej serii świetne wrażenie na jurorach i publiczności zrobił także 13-letni Kuba Anusiewicz z Warszawy, który brawurowo wyśpiewał utwór "Czas katedr" z musicalu "Notre Dame de Paris".

"To było czyste. Bardzo głęboko się wzruszyłam i bardzo ci dziękuję za twój występ" - stwierdziła Chylińska.

"Masz nieprawdopodobny głos, nieprawdopodobną wrażliwość i nieprawdopodobną umiejętność wyrażenia tej wrażliwości" - oceniła Małgorza Foremniak.

Swoimi umiejętnościami zadziwił także tańczący na wałkach ukraiński cyrkowiec Volodymyr Omelchenko (czy możemy już mówić o ukraińskim desancie?).

"Wiesz co jest najwspanialsze w takich występach? Ekscytacja. I ty nam to dałeś. Jesteś rewelacyjny" - cmokała z zachwytu Foremniak.

Na koniec zobaczyliśmy występ 21-letniej Beaty Spychalskiej z Laskowa, która z powodzeniem zmierzyła się z utworem "One And Only" Adele.

"Śpiewam po weselach, ale marzę o czymś innym, o czymś więcej" - powiedziała Beata przed wyjściem na scenę. Wiele wskazuje, że jej marzenia mogą się spełnić.

Jurorzy komplementowali talent 21-latki.

"To był świetny występ, ogromne brawa. Bardzo dojrzały występ. Zapanowała taka niesamowita jasność" - opisywała Agnieszka Chylińska.

"Moje serce należy do ciebie. Fantastyczny timing, fajnie zinterpretowane" - chwalił Agustin Egurrola.

A z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że za tydzień na scenie zobaczymy Dianę John, wielki talent z "X Factor". Wokalistka nie dostała się do odcinków na żywo - zdaniem wielu widzów była to niesłuszna decyzja Kuby Wojewódzkiego.

INTERIA.PL

Reklama