Reklama

Mam talent

"Mam talent": Kto wystąpi w drugim półfinale? Jest zwiastun

W sobotę odbędzie się drugi półfinał na żywo 13. edycji programu "Mam talent". Kto zaprezentuje się przed jurorami i widzami?

W sobotę odbędzie się drugi półfinał na żywo 13. edycji programu "Mam talent". Kto zaprezentuje się przed jurorami i widzami?
Jury "Mam talent" - od lewej: Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska /AKPA

Przypomnijmy, że uczestników oceniają Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i tancerz Jan Kliment, który w składzie jury zastąpił Agustina Egurrolę. Kolejną zmianą personalną jest nowy współprowadzący - u boku Marcina Prokopa występuje komik i standuper Michał Kempa (pojawił się za Szymona Hołownię, który zdecydował się wejść do polityki).

Nowe zasady w "Mam talent". Co się zmienia?

Produkcja programu przygotowała pewne poprawki w regulaminie, które mają uatrakcyjnić format. Wprowadzony zostanie tzw. platynowy przycisk. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału.

Reklama

Ponadto drugą zmianą jest też dzika karta - czyli przepustka do finału dla osoby, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od widzów.

Za nami pierwszy z półfinałów - awans zapewnili sobie Maja Kućko i Mariusz Nguyen z Fundacji Ocelot (akrobatyka powietrzna) oraz Jordan Ogorzelski (kalistenika).

"Mam talent": Kiedy nowy odcinek?

Kto pojawi się na żywo w drugim półfinale i powalczy o awans? Wystąpią Mariusz Bochniarz (Fundacja Ocelot), Aliah, Iza Demska "Owca", Duo The Essence, Krzysztof Jaros, Orkiestra na Dużym Rowerze, Dominika Krzymoska, Oto Kacharava, Czym jest Sezam? oraz Wiktor Pindel.

Nowy odcinek można będzie zobaczyć w sobotę o godz. 20.