Reklama

Mam talent

Sara James w "Mam Talent": Występ 14-latki w finale podzielił Amerykanów. "To był jej najgorszy wykon"

Sara James jest już po występie w finale "Mam talent". 14-latka zaśpiewała przebój Kate Bush "Running Up That Hill". Co powiedział po występie Simon Cowell? Jak ocenili Polkę widzowie?

Sara James jest już po występie w finale "Mam talent". 14-latka zaśpiewała przebój Kate Bush "Running Up That Hill". Co powiedział po występie Simon Cowell? Jak ocenili Polkę widzowie?
Sara James wygra amerykański "Mam Talent"? /Trae Patton/NBC /Getty Images

W finale Sara James decydowała się zaśpiewać przebój Kate Bush "Running Up That Hill" (zobacz!) - utwór z 1985 roku, który teraz ponownie bije rekordy popularności za sprawą... czwartego sezonu "Stranger Things".

Sara James w "Mam Talent": "To był jej najgorszy wykon"

Jurorzy byli zachwyceni jej wykonaniem. Tak samo jak duża część widzów programu. W komentarzach piszą o jej wspaniałym talencie, głosie oraz są zaskoczeni, że tak młoda osoba, może być tak bardzo zdolna.

Reklama

"Uwielbiam ją! Jest bardzo utalentowana. Zrobi karierę niezależnie od tego, czy wygra", "Fenomenalna wokalistka. Przeniosła ten finał na wyższy poziom. Jesteś lśniącym diamentem!", "Ona jest niezwykła. Jeszcze parę lat i będzie nie do zatrzymania" - piszą.

Jest jednak sporo osób, które uważają, że Polka jest na dobrej drodze, ale nie powinna wygrać programu. Niektórzy zarzucają jej też to, że wykonywała jedynie covery.

"Nie wykonała żadnego autorskiego utworu. Wielu ludzi potrafi śpiewać i ma świetne głosy, ale niewielu potrafi pisać przeboje", "Jest niesamowitą piosenkarką. Kibicowałem jej, ale to zdecydowanie był jej najgorszy występ. Mam wrażenie, że inni wzrośli, a ona niestety nie pokazała nic lepszego, niż wcześniej", "Świetna jak na 14-latkę, ale ten występ nie zasługuje na zwycięstwo" - piszą w komentarzach widzowie programu.

Wyniki i zwycięzcę amerykańskiej edycji "Mam Talent" poznamy dzień po finale, czyli 14 września (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego).

Jak głosować na Sarę James?

Głosować na Sarę James można wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych poprzez oficjalną aplikację "America's Got Talent" lub za pośrednictwem strony internetowej NBC. Głosowanie jest otwarte do godziny 13:00 czasu polskiego.