Reklama

Mam talent

"Mam talent": Nietypowy cover "Wrecking Ball" Miley Cyrus robi furorę

Ponad 700 tys. odsłon ma już wideo z występem Craiga Balla w trwającej obecnie 10. edycji brytyjskiego "Mam talent". Zobaczcie sami!

Ponad 700 tys. odsłon ma już wideo z występem Craiga Balla w trwającej obecnie 10. edycji brytyjskiego "Mam talent". Zobaczcie sami!
Craig Ball w "Britain's Got Talent" /

24-letni pracownik tymczasowy Craig Ball zaskoczył zarówno jurorów, jak i publiczność "Britain's Got Talent". Na castingu zaprezentował cover "Wrecking Ball" Miley Cyrus i podbił serca jurorów, publiczności w studiu, widzów przed telewizorami i internautów.

Słynny przebój Craig zaśpiewał głosami znanych aktorów i bohaterów filmowych: od Morgana Freemana i Myszki Miki, po Golluma z "Władcy Pierścieni", Piggy i Kermita z "Muppetów i Scoobyego Doo.

Jurorzy Simon Cowell, Alesha Dixon, Amanda HoldenDavid Walliams nagrodzili go owacją na stojąco.

Reklama

"Nie ma słów, które by mogły opisać moje szczęście" - napisał po programie Craig Ball na Twitterze, dziękując za wsparcie jurorom.

Tymczasem okazało się, że 24-latek został zaproszony na casting przez firmę Al & Jen TV współpracującą z brytyjską edycją "Mam talent". W programie uczestnik mówił, że do programu zgłosił się po namowach bliskich mu osób, które stwierdziły, że powinien spróbować swoich sił.

Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "Wrecking Ball" w serwisie Teksciory.pl!