Reklama

Mam talent

"Mam talent": Najbardziej odrażający występ w historii programu? Czym zaskoczył Chef Boy Bonez?

Raper Chef Boy Bonez zaskoczył jurorów nietypowym talentem. W trakcie swojego występu zrobił coś, co sprawiło, że Sofia Vergara chciała natychmiastowego przerwania występu.

Raper Chef Boy Bonez zaskoczył jurorów nietypowym talentem. W trakcie swojego występu zrobił coś, co sprawiło, że Sofia Vergara chciała natychmiastowego przerwania występu.
Jurorzy byli zaskoczeni talentem jednego z uczestników /Trae Patton/NBCU Photo Bank/NBCUniversal /Getty Images

Dla publiczności i jurorów występ Chef Boya Boneza wydawał się być kolejnym niczym niewyróżniającym się momentem w trakcie castingów. Jednak w trakcie rapowania stało się coś, co zaskoczyło skład jurorski.

Raper podszedł do stolika sędziowskiego i wytrzeszczył gałki oczne w taki sposób, że jurorzy byli całkowicie zszokowani. Sofia Vergara zaraz po tym, jak zobaczyła twarz rapera, wcisnęła przycisk zakończenia występu. Chwilę później wstała od stolika i pobiegła na widownię, aby być jak najdalej od uczestnika.

"Nigdy nie widziałam nic bardziej obrzydliwego. Zrobisz sobie krzywdę" - krzyczała do rapera jurorka chwilę później i zastanawiała się, dlaczego tylko ona nie chciała, aby Bonez dokończył swój show.

Reklama

"Bez takich występów, jak ty, nie mielibyśmy co tutaj robić" - stwierdził natomiast Simon Cowell i zagłosował za przejściem uczestnika do kolejnego etapu. Podobnego zdania był też Howie Mandel.

O losie zdecydował ostatecznie zastępujący Heidi Klum aktor Eric Stonestreet. "To prawdopodobnie mój jedyny odcinek w tym sezonie więc potorturuje resztę jury i powiem, że jestem na ‘tak’.

"Co pokaże w następnym etapie? Co teraz mu wyskoczy?" - pytała z niedowierzaniem Vergara.

Występ rapera w ciągu doby obejrzano ponad 600 tys. razy.