Reklama

Mam talent

"Mam talent": 12-letnia Ashley Marina w kolejnym etapie. Simon Cowell przerywał jej dwa razy

12-letnia Ashley Marina wykazała się sporym opanowaniem podczas swojego występu castingowego w amerykańskim "Mam talent". Simon Cowell przerywał jej bowiem aż dwukrotnie. Widzów zastanowiło natomiast, gdzie podziała się Heidi Klum.

12-letnia Ashley Marina wykazała się sporym opanowaniem podczas swojego występu castingowego w amerykańskim "Mam talent". Simon Cowell przerywał jej bowiem aż dwukrotnie. Widzów zastanowiło natomiast, gdzie podziała się Heidi Klum.
Ashley Marina zachwyciła jurorów chociaż potrzebowała na to aż trzech prób /NBC /Getty Images

Pochodząca z Pittsburgha 12-letnia Ashley Marina zaprezentowała piosenkę Martiny McBride "Anyway" (posłuchaj!). Wykonanie przypadło do gustu publiczności, zadowolony nie był Simon Cowell, który przerwał nastolatce w połowie.

Juror poprosił o drugą piosenkę, gdyż stwierdził, że podkład muzyczny psuje odbiór. Poprosił więc o kolejny utwór tym razem a cappella. "Masz dobry głos, to dobra piosenka, ale nie dla ciebie na pierwszy raz" - stwierdził.

Reklama

Drugim wyborem Mariny było "Opportunity" Sii (posłuchaj!). Ten wybór również nie przypadł do gustu Cowellowi. "Według mnie przyszłaś tutaj ze złymi piosenkami" - stwierdził, a publiczność zaczęła buczeć.

Sofia Vergara namówiła jurora, aby 12-latce dać jeszcze jedną szansę. Ta po przerwie wróciła z własną piosenką, czym zaskoczyła skład sędziowski. Tym razem Cowell nie miał żadnych zastrzeżeń i nagrodził młodą wokalistkę owacjami na stojąco.

Gdzie się podziała Heidi Klum?

Przypomnijmy, że w 15. sezonie amerykańskiego "Mam talent" w składzie jury zasiadają: Simon Cowell, Howie Mandell, Heidi Klum i Sofia Vergara.

Etap castingowy programu nagrywany był na przełomie lutego i marca, krótko przed wybuchem pandemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych.

To właśnie z tego powodu Heidi Klum była nieobecna podczas ostatnich nagrań pierwszego etapu talent show. W jednym odcinku skład jurorski został ograniczony do trzech osób, a gdy nieobecność Klum, u której podejrzewano koronawirusa (modelka i jej mąż Tom Kaulitz przeszli testy, które dały wynik negatywny) przedłużyła się, do końca pierwszego etapu zastąpił ją znany z serialu "Współczesna rodzina" Eric Stonestreet.

Zdecydowano również, aby odcinki castingowe dograć bez udziału publiczności. Następne etapy przed decydującymi rozstrzygnięciami kręcono już z domu jurorów. Co natomiast z odcinkami, które miały zostać transmitowane na żywo? Produkcja będzie chciała nagrać je bez udziału publiczności, gdy sytuacja epidemiologiczna w USA się uspokoi.