Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Sławomir nowym jurorem! Kogo zastąpił? [WIDEO]

W najbliższym odcinku 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" dojdzie do niespodziewanej zamiany za stołem jurorskim. Zamiast Małgorzaty Walewskiej uczestników oceniać będzie Sławomir, autor wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem"!

W najbliższym odcinku 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" dojdzie do niespodziewanej zamiany za stołem jurorskim. Zamiast Małgorzaty Walewskiej uczestników oceniać będzie Sławomir, autor wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem"!
Sławomir będzie tymczasowym jurorem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" /Polsat

W 15. edycji popularnego show Polsatu o wygraną rywalizują Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Klara Williams i Krzysztof "Chris" Cugowski junior.

W składzie jury "Twoja twarz brzmi znajomo" zadebiutowali wokalista grupy Ich Troje Michał Wiśniewski i reprezentant Polski na Eurowizji 2017 Gromee (sprawdź!), którzy pojawili się u boku Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej.

Reklama

W piątek (1 października) zamiast Małgorzaty Walewskiej pojawi się król rock polo - Sławomir. Sprawować będzie funkcję jurora rezerwowego - w momencie nagrywania czwartego odcinka jurorka była w Nowym Sączu na Międzytargowym Festiwalu i Konkursie Sztuki Wokalnej im. Ady Sari, gdzie pełniła rolę dyrektora artystycznego.

"Za punkty od 1 do 3 odpowiada pani Walewska, a punkty wzwyż są od Sławomira" - zapowiada Sławomir, który w siódmej edycji "TTBZ" (wiosna 2017 r.) zajął trzecie miejsce.

Show Polsatu z udziałem Sławomira już w piątek 1 października o godz. 20:05.

Kim jest Sławomir?

Sławomir to wokalista znany między innymi z wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem" (sprawdź!). To właśnie dzięki temu utworowi z 2017 r. zdobył wielką popularność. Do tej pory to najpopularniejszy polski teledysk w serwisie YouTube - ma ponad 235 mln odsłon.

Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" "Prosto w serce".

Od razu podbił serca fanów charakterystycznym wyglądem - wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, oprócz tego Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz". U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (Magdalena Kajrowicz).

Sławomir i Kajra - historia wielkiej miłości

Kajra wyszła za Sławomira w 2011 r., kiedy to oboje byli początkującymi aktorami. Sławomir w 2006 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a rok później mury tej uczelni opuściła Kajra.

W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" Kajra opowiedziała, że swojego przyszłego męża poznała w Stanach Zjednoczonych. "Pracowałam tam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku" - mówiła Magdalena Kajrowicz. Dodała również, że Sławomir za zamówione pierogi zapłacił swoją całą tygodniówką. Później przychodził do baru, aby prosić o jedzenie, ponieważ nie miał już pieniędzy.

Kajra jeszcze podczas studiów wystąpiła w filmowych produkcjach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. Ma w dorobku epizodyczne role w takich serialach, jak m.in. "M jak miłość", "Na krawędzi", "Blondynka", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex", "Chichot losu" i "Przyjaciółki".

"Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie" - podkreślał wielokrotnie Sławomir.

W kwietniu 2017 r. wypuścił debiutancki album zatytułowany przewrotnie "The Greatest Hits" promowany singlami "Megiera", "Ni mom hektara", "Aneta", "Miłość w Zakopanem" i "Ty mała znów zarosłaś". Płyta uzyskała status poczwórnej platyny za sprzedaż ponad 120 tys. sztuk.

Sławomir i nowa płyta "The Best of"

W październiku 2020 r. do sprzedaży trafił drugi album Sławomira, zatytułowany również przewrotnie "The Best of". Z tego wydawnictwa pochodzą przeboje "Weekendowy korsarz", "Weselny pyton" (w klipie - zobacz! - Kajra bierze ślub z prezenterem Polsatu Krzysztofem Ibiszem), "Totalny Love", "Będę z nią" (gościnnie na akordeonie Marcin Wyrostek) i "All Inclusive".

Jednym z ostatnich singli był utwór "Boli d*pa" (sprawdź!). "Uwaga klip zawiera słowa niecenzuralne" - ostrzegają na samym początku Sławomir i Kajra. "To nasza ulubiona piosenka z nowej płyty" - dodaje małżeństwo.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy