Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jakub Zdrójkowski jako Elvis Presley wygrywa! "Co tu się..."

Zwycięzcą piątkowego odcinka 17. edycji popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo" został Jakub Zdrójkowski, który wcielił się w Elvisa Presleya. "Bardzo ważny dla mnie odcinek, nie może was zabraknąć" - mówił śpiewający aktor jeszcze przed występem.

Zwycięzcą piątkowego odcinka 17. edycji popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo" został Jakub Zdrójkowski, który wcielił się w Elvisa Presleya. "Bardzo ważny dla mnie odcinek, nie może was zabraknąć" - mówił śpiewający aktor jeszcze przed występem.
Jakub Zdrójkowski jako Elvis Presley w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" /Polsat

W połowie maja zakończyła się 16. już edycja "Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestników oceniali wówczas Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Krzysztof Cugowski (posłuchaj!), który zastąpił Gromee'ego.

O zwycięstwo rywalizowali Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor (posłuchaj!), Patryk Cebulski, Maciej Radel, Ania Rusowicz (sprawdź!), Andrzej Kozłowski i Danzel. Ostatecznie program Polsatu wygrał ten ostatni. Najwięcej punktów zebrał w czwartym odcinku, gdy wcielił się w legendarnego wokalistę Dżemu - Ryśka Riedla.

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Lesław Żurek za Michała Wiśniewskiego

Jesienią rozpoczęła się 17. odsłona programu. Za stołem jurorskim nastąpiła zmiana - z programem pożegnał się Krzysztof Cugowski, który kontynuuje swoją karierę solową z towarzyszącym mu Zespołem Mistrzów. W roli jurora zastąpił go Robert Janowski, który wygrał 15. edycję. W poprzedniej odsłonie gościnnie pojawił się w jury, zastępując nieobecnego Michała Wiśniewskiego.

W piątkowym odcinku gościnnie za Wiśniewskiego pojawił się za to aktor Lesław Żurek, zwycięzca 14. odsłony "TTBZ".

W gwiazdy estrady przed kamerami wcielają się obecnie Michał Milowicz (nazywany "polskim Elvisem" aktor i wokalista znany z m.in. filmów "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota", "Kiler-ów 2-óch"), wokalistka Kasia Wilk (znana z współpracy z Mezem - "Ważne", "Sacrum", "Mamy siebie") i wszechstronny wokalista Janusz Radek (recitale "Królowa Nocy", "Serwus Madonna", "Dziwny ten świat - opowieść Niemenem", tryptyk oratoryjny Piotra Rubika - "Tu es Petrus", "Świętokrzyska Golgota", "Psałterz wrześniowy"). Ostatnim albumem Radka jest "Poświatowska/Radek - Kim Ty jesteś dla mnie" (2017) do wierszy Haliny Poświatowskiej.

Środowisko aktorów reprezentują z kolei Ewa Błachnio, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel, Katarzyna Ucherska i Jakub Zdrójkowski.

Janusz Radek wygrywa jako Sława Przybylska. Jak to skomentował?

Poprzednie odcinki wygrali Kasia Wilk (jako raper Flo Rida), Janusz Radek (Sława Przybylska) i Robert Szpręgiel (Iggy Pop). W piątek triumfował Jakub Zdrójkowski jako Elvis Presley. W klasyfikacji generalnej aktor znany z serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" zajmuje obecnie trzecią pozycję z dorobkiem 103 pkt. Prowadzi Kasia Wilk (148 pkt.).

"Co tu się..." - napisał w relacji na Instagramie Jakub Zdrójkowski, wciąż nie mogąc uwierzyć w swoją wygraną.

"Wchodzisz i śpiewasz barwą Presleya. Według mnie było aż 80% barwy młodego Elvisa, co mnie bardzo zaskoczyło. Jestem na tak" - komentował Robert Janoski. "Na początku może nie uwierzyłem w wygląd, ale jak usłyszałem głos, to mnie przeniosło bliżej Elvisa. Kuba jest właśnie bardzo blisko pierwowzoru Presleya z jego młodych lat" - dodał Lesław Żurek.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy