The Voice Of Poland

Reklama

Widzowie TVP byli pewni, że Piekarczyk go faworyzuje. Teraz wrócili z niespodzianką

"The Voice of Poland" to nie koniec współpracy Marka Piekarczyka i Konrada Bauma z zespołu DOC. Właśnie ukazał się nowy utwór finalisty show TVP nagrany wspólnie z byłym wokalistą TSA, pt. "Twój mur".

"The Voice of Poland" to nie koniec współpracy Marka Piekarczyka i Konrada Bauma z zespołu DOC. Właśnie ukazał się nowy utwór finalisty show TVP nagrany wspólnie z byłym wokalistą TSA, pt. "Twój mur".
Konrad Baum i Marek Piekarczyk /ForumGwiazd /Agencja FORUM

Konrad Baum, wokalista grupy DOC., był uczestnikiem poprzedniej edycji programu "The Voice Of Poland". Zespół miał już wtedy na koncie współpracę z Markiem Piekarczykiem

Były wokalista TSA gościnnie wsparł grupę podczas charytatywnego koncertu "Dla Niny". Oprócz niego z zespołem wystąpili także Wojtek Cugowski i Adam Asanov, wokalista Piersi. Ten fakt nie umknął czujnym widzom programu, którzy zastanawiali się, czy Piekarczyk nie będzie chciał wziąć znanego sobie wokalisty do swojej drużyny i faworyzować go w trakcie.

Reklama

Podopieczny Marka Piekarczyka w finale "The Voice of Poland" zajął trzecie miejsce, a wyprzedzili go Łukasz Drapała oraz Dominik Dudek, który ostatecznie wygrał cały program.

W trakcie finałowych dwóch odcinków Baum wykonał z trenerem przebój "Gdzie jest nasza miłość?", a chwilę później singel Rag'n'Bone Mana "Human". Przed odpadnięciem zaśpiewał jeszcze piosenkę Zakopower "Boso".

"Jestem dumny z Konrada. Wszyscy ci, co gadali głupoty, że tam kolega... Przecież to jest świetny wokalista, świetny osobowość. Zacznij wierzyć w siebie. Uwierz w siebie, jesteś znakomity" - przyznał jego trener.

"The Voice of Poland": Konrad Baum i Marek Piekarczyk wracają z wspólnym utworem

W sieci pojawił się nowy utwór grupy DOC. z gościnnym udziałem Marka Piekarczyka. 

"Jestem ogromnie szczęśliwy, że właśnie ten utwór nagraliśmy z żywą legendą rock'n'rolla. Jeśli wam się podoba, poślijcie dalej w świat!" - napisał o piosence "Twój mur" Konrad Baum.

Według autorów, to piosenka, która ukazuje bariery werbalne z jakimi spotykamy się w życiu codziennym i towarzyszące im emocje. Autorem muzyki tekstu jest sam Baum.

"The Voice of Poland": Kim jest Konrad Baum?

Konrad Baum był uczestnikiem wielu wokalnych programów telewizyjnych, jak m.in. "Szansa na sukces" (odcinek z T.Love), "Droga do Gwiazd", "Muzyczna winda" czy "Must Be The Music" w Polsacie. W tym ostatnim pojawił się w szóstej edycji w roli wokalisty grupy Goście, zaśpiewał wówczas "SexyBack" Justina Timberlake'a.

Konrad Baum z zespołem Goście w "Must Be The Music" - zobacz!

W 2014 r. obdarzony rockowym głosem Konrad Baum razem z Tomaszem Ryznarem powołał do życia zespół DOC. "Nazwę wymyśliłem na dyżurze. Zadzwoniłem do Tomka, podobało się, zaakceptował. DOC. jest skrótem od doktora" - wyjaśniał wokalista w "Dzień dobry TVN".

Baum zawodowo jest lekarzem neurologiem, z kolei Tomasz Ryznar jest gastrologiem.

Mama wokalisty również jest lekarzem, a ojciec zawodowym muzykiem. "Połączenie tych dwóch pasji spoczywało na mnie już od urodzenia" - tłumaczył Konrad Baum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marek Piekarczyk | Konrad Baum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy