The Voice Of Poland
Reklama

Spektakularne wykonanie przeboju Rynkowskiego. Dali czadu w "The Voice of Poland"!

14 października w "The Voice of Poland" dojdzie do kolejnych bitew. Tym razem widzowie będą mogli oglądać zmagania w drużynie Marka Piekarczyka. Co przygotował doświadczony trener? Na stronie programu można zapoznać się z próbką tego, co nas czeka.

14 października w "The Voice of Poland" dojdzie do kolejnych bitew. Tym razem widzowie będą mogli oglądać zmagania w drużynie Marka Piekarczyka. Co przygotował doświadczony trener? Na stronie programu można zapoznać się z próbką tego, co nas czeka.
Marek Piekarczyk będzie musiał podjąć trudną decyzję w "The Voice of Poland" /TVP

Obecnie bitwy odbywają się na nowych zasadach. Trener tworzy z uczestników tria, a te - podczas pierwszego etapu bitew - rywalizują na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Po występie z programem żegna się jedna osoba z tercetu, a już na scenie "The Voice of Poland" do walki ze sobą staje dwóch wykonawców.

Następnie trener wybiera tylko jednego z nich, którzy przechodzi do nokautu. W tym sezonie przegranych uczestników nie mogą podkradać inni trenerzy. Do nokautu przechodzi pięciu uczestników. Spośród nich trener wybiera czworo, którzy zaprezentują się przed widzami w odcinkach na żywo. 

Reklama

Nowe reguły gry budzą sporo kontrowersji. Widzowie nie są do nich przekonani, a według wielu opinii program stracił swoje walory i stał się nudny. Krytykowano również decyzje personalne Lanberry

Bitwy w drużynie Marka Piekarczyka. Zmierzą się z przebojem Ryszarda Rynkowskiego

Co szykuje na bitwy Marek Piekarczyk? Trener znany jest ze swoim niepopularnych wyborów w talent show TVP, za co był wielokrotnie krytykowany. Na Facebooku można obejrzeć próbkę jednej z najnowszych bitew w "The Voice of Poland".

Z piosenką "Dziewczyny lubią brąz" Ryszarda Rynkowskiego zmierzy się trio w składzie: Michał Sołtan, Adrian Litewka i Daniel Grzybowski. Z krótkiego nagrania widać, że trener będzie bardzo zadowolony z tego, co usłyszy podczas występu. 

Jeden z faworytów “The Voice of Poland" odpadnie z programu. Widzowie będą niezadowoleni!

Sam skład bitwy, która poznaliśmy przed emisją odcinka, świadczy o tym, że będziemy mieli do czynienia z mocno kontrowersyjną decyzją. We wspomnianym tercecie znaleźli się uczestnicy, którzy odwrócili cztery fotele - Michał Sołtan oraz Daniel Grzybowski - jeden z nich będzie musiał pożegnać się z programem. 

Sołtan podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór The Doors "Light My Fire", a trenerzy stoczyli o niego zaciętą walkę. "Odwróciłem się jako pierwszy i wyczułem od razu, że jesteś wartościowym wokalistą i bardzo oryginalnym człowiekiem" - stwierdził Marek Piekarczyk.  

41-letni Daniel Grzybowski to nauczyciel muzyki w szkole podstawowej. Przed trenerami wykonał utwór "Who Wants To Live Forever" Queen. "Wreszcie się ktoś nie będzie śpiewać ze mną w duecie. Nie będę musiał się schylać" - komentował Marek Piekarczyk. Panowie razem wykonali popularny utwór Led Zeppelin - "Whole Lotta Love". 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marek Piekarczyk | Michał Sołtan | The Voice Of Poland
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy