The Voice Kids
Reklama

"The Voice Kids": Znamy finalistów z drużyny Edyty Górniak! Roksana Węgiel faworytką?

Natalia Zastępa, Roksana Węgiel i Mateusz Gędek to podopieczni Edyty Górniak w "The Voice Kids", którzy awansowali do finałowego odcinka programu.

Natalia Zastępa, Roksana Węgiel i Mateusz Gędek to podopieczni Edyty Górniak w "The Voice Kids", którzy awansowali do finałowego odcinka programu.
W drużynie Edyty Górniak w "The Voice Kids" doszło do kluczowych rozstrzygnięć /Ireneusz Sobieszczuk /TVP

10 lutego widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczyli bitwy w drużynie Edyty Górniak. Z 18 członków ekipy wokalistki jedynie sześcioro dzieciaków awansowało do strefy sing off.

Jako pierwsze do bitwy stanęło trio w składzie: Olivia Klinke, Emilia Chlewicka i Eryk Waszczuk. Uczestnicy wykonali piosenkę "Lustro" ze ścieżki dźwiękowej do filmu animowanego "Mulan". Pojedynek okazał się niezwykle wyrównany, a żaden z trenerów nie potrafił doradzić Górniak. Ta ostatecznie jednak zdecydowała, że do sing off przeszła Olivia Klinke.

Reklama

Posłuchaj utworu "Lustro" w serwisie Teksciory.pl!

W drugiej bitwie udział wzięli Karolina Wójtowicz, Nailah Vita i Bartek Peszuk. Edyta Górniak wybrała dla nich utwór Katy Perry "Chained To The Rythm". "Bardzo dużo energii daliście tym występem. Widać, że świetnie się czujecie, jak śpiewacie po angielsku" - chwalił ich Dawid Kwiatkowski, a trenerka zdecydowała się zabrać do kolejnego etapu Bartka Peszuka.

Posłuchaj utworu "Chained To The Rythm" w serwisie Teksciory.pl!

Natalia Zastępa, Daria Adachowska i Tomek Gregorczyk - to kolejny tercet, który stanął na scenie "The Voice Kids". Uczestnicy wzięli na warsztat utwór Naughty Boya i Sama Smitha "La La La". Ich wykonaniem zachwyceni byli trenerzy.

"Gratulacje! Tacy ludzie jak wy sprawiają, że ja nadal nie wierzę, że macie poniżej 16. roku życia. Sprawdzę to, jak kamery zgasną" - żartował oczarowany Baron. "Wiedziałam, że to będzie trudny wybór, ale chciałam dać wam szansę, żebyście pokazali, że w różny sposób można śpiewać ten sam gatunek. Chciałam udowodnić, że znajdziecie swoje miejsce w tej piosence. Każdy z was był niesamowity" - mówiła Górniak, która ostatecznie postawiła na Natalię Zastępę.

Kolejni na scenie pojawili się Gabrysia Piotrowska, Swietłana Boguska i Antek Karaś i zaśpiewali piosenkę "Kasztany" Natalii Zylskiej. Podczas występu łez nie potrafi powstrzymać Dawid Kwiatkowski, a trenerka zdecydowała, że o finał walczyć będzie Antek Karaś.

Piosenkę Mara Grechuty "Świecie nasz" wykonali natomiast Milena Szypuła, Wiktor Chmiel i Mateusz Gędek. "Tak ambitny utwór, tak pięknie zaśpiewany. Wow! To była dla mnie uczta. Oddaliście piękny kawałek swojej duszy i wrażliwości" - komplementowała występ Górniak, a równie pozytywnie wypowiadali się o nim Kwiatkowski i Tomson. Ostatecznie do dalszego etapu trafił Mateusz Gędek.

W ostatniej bitwie wzięły udział Roksana Węgiel, Alicja Dudkiewicz i Gabrysia Kurzac. Dziewczynki wykonały utwór "Wrecking Ball" Miley Cyrus. "To była wielka uczta i radość ze współpracy z wami, jestem z was dumna" - chwaliła podopiecznych trenerka, która nie mogła wysiedzieć w miejscu. Szansę na zaprezentowanie się w sing off dostała natomiast Roksana Węgiel.

W etapie sing off każdy z uczestników zaśpiewał ponownie piosenkę z przesłuchań w ciemno. Po ich występach, Górniak zdecydowała, że do finału zabiera Roksanę Węgiel, Natalię Zastępę i Mateusza Gędka.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy