Reklama

Największe przeboje wybrzmiały w Sopocie. Blanka dała czadu na Polsat Hit Festiwal!

Z liczbami się nie dyskutuje! Te utwory podbijały polskie listy przebojów! Podczas Diamentowego koncertu w Polsacie widzowie usłyszeli hity Blanki, Smolastego i Malika Montany!

Z liczbami się nie dyskutuje! Te utwory podbijały polskie listy przebojów! Podczas Diamentowego koncertu w Polsacie widzowie usłyszeli hity Blanki, Smolastego i Malika Montany!
Blanka podczas Polsat Hit Festiwal 2024 /Piotr Matusewicz /East News

Drugiego dnia Polsat Hit Festiwal  - zaraz po koncercie "Debiutowali w Polsacie" - widzowie zobaczyli koncert z największymi przebojami ostatnich miesięcy w Polsce. Podczas Diamentowego Koncertu na scenie pojawili się m.in.: Smolasty, Blanka, Skolim oraz Malik Montana.

Pierwsza na scenie pojawiła się Blanka, która odebrała Diamentową płytę za swój singel "Solo", z którym podbiła nie tylko Polskę, ale i Europe podczas Eurowizji w 2023 roku. Wokalistka w złotej bluzce i krótkich spodenkach wystąpiła w otoczeniu tancerzy i przyciągała spojrzenia choreografią taneczną (nie zabrakło szpagatów oraz twerku).

Reklama

Kto wystąpił podczas Diamentowego koncertu podczas Polsat Hit Festiwal?

Gdy gwiazda eurowizyjnych zmagań zeszła ze sceny tanecznym krokiem, swój czas w Sopocie dostał Smolasty. Wokalista, o którym chwilę wcześniej poznaliśmy kilka ciekawostek, wykonał swoje ostatnie przeboje - "Duże oczy" (dostał za niego podwójny diament) oraz "Pijemy za lepszy czas" (cover Wilków)

W klimaty latino publiczność zabrał natomiast Skolim, który zagrał numer "Wyglądasz idealnie". To jeden z najpopularniejszych utworów w Polsce, który na Youtube ma ponad 190 mln wyświetleń!

Koncert Diamentowy zamknął natomiast raper Malik Montana. Na tę okazję gwiazdor bijący rekordy w polskim streamingu przygotował trzy numery: "Pressure Makes Diamonds", "Dior" i "Głosy w głowie". Gwiazdor podziękował organizatorom koncertu za zaproszenie trochę "niepoprawnie politycznego artysty, który ma jednak wielkie serduszko" . "Ogromne podziękowania dla telewizji Polsat za to, że tu jestem" - dodał.

To jednak nie był koniec festiwalu dla Malika Montany. Chwile później - podczas jubileuszu Majki Jeżowskiej  - miał stworzyć z nią zaskakujący duet.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Skolim | Malik Montana | Blanka Stajkow | Smolasty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy