Mam talent

Reklama

11-latka zszokowała widzów

Już pierwszy odcinek polskiej edycji popularnego na świecie show "Mam talent" wywołał sporo zamieszania, przede wszystkim za sprawą Klaudii Kulawik, 11-latki, która brawurowo zaśpiewała utwór "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena.

"Jesteś zaj**ista. Klaudio, masz głos jak dzwon. Jestem w szoku" - komentowała Agnieszka Chylińska, która obok Małgorzaty Foremniak i Kuby Wojewódzkiego zasiada w jury programu.

Jak twierdzi mama Klaudii, jej córka nigdy nie uczyła się śpiewu ani nie występowała publicznie!

11-latka swój muzyczny talent wykorzystywała do tej pory w grze na flecie poprzecznym. Od trzech lat szkoli się bowiem w tym kierunku.

Zarówno jurorom jak i widzom, oprócz świetnego głosu, zaimponowała wyjątkowo dojrzała interpretacja utworu Niemena.

Już teraz wymienia się Klaudię w roli faworytów programu, między innymi dlatego, że największe szanse na zwycięstwo w programie mają jednak wokaliści i wokalistki. Tak przynajmniej twierdzą socjologowie.

Reklama

W brytyjskiej edycji programu furorę zrobiła 6-letnia Connie Talbot, która podczas wizyty w Polsce (w ramach promocji programu) fenomenalnie wykonała piosenkę "I Will Always Love You" Whitney Houston, uznawaną za jeden z najtrudniejszych do zaśpiewania utworów na świecie.

W czasie jej występów w "Britain's Got Talent" pochwał nie szczędził nawet Simon Cowell, brytyjski odpowiednik Kuby Wojewódzkiego.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama