Eurowizja 2023
Reklama

Blanka po występie w finale Eurowizji 2023. Zobacz, jak wypadła na scenie!

Blanka z piosenką "Solo" wystąpiła na scenie w Liverpoolu podczas finału Eurowizji! Zobacz, jak zaprezentowała się na oczach milionów widzów.

Blanka z piosenką "Solo" wystąpiła na scenie w Liverpoolu podczas finału Eurowizji! Zobacz, jak zaprezentowała się na oczach milionów widzów.
Blanka wystąpiła w finale Eurowizji w Liverpoolu /AP Photo/Martin Meissner /East News

Blanka w finale Eurowizji 2023, która w tym roku odbywa się w Liverpoolu, wystąpiła jako czwarta (posłuchaj!).

Występ Polki od pierwszych prób wzbudzał mnóstwo emocji wśród dziennikarzy oraz fanów. Jak wyglądał występ Blanki w finale konkursu?

Tak wyglądał występ Blanki w finale Eurowizji!

Podczas występu Blanki za jej plecami widoczne były tropikalne wizualizacje, a sama wokalistka pojawiła się na scenie w pomarańczowo-fioletowej stylizacji.

Reklama

Na scenie piosenkarce towarzyszyły dwie tancerki i dwóch tancerzy, pojawiły się także fajerwerki, które wieńczyły ostatni refren. Nie zabrakło szeroko komentowanych na próbach Blanki nakładek i efektów graficznych. Widzowie mogli zobaczyć sztuczny ogień, różową mgłę, a nawet hologram Blanki. 

Ważnym elementem show była wymyślony przez Blankę i jej ekipę tzw. dance break, podczas którego Polka zaprezentowała swoje taneczne umiejętności.

Zobacz występ Blanki w finale Eurowizji:

Kto wystąpił z Blanką na scenie Eurowizji?

Eurowizyjny występ Blanki z piosenką "Solo" przygotowała Paulina Maciejewska, która w tej roli zastąpiła Agustina Egurrolę, jednego z jurorów w preselekcjach. Egurrola odpowiadał za ostatnie układy taneczne naszych reprezentantów na Eurowizji.

W składzie tanecznej ekipy znaleźli się także Maja Rolewska (związana niegdyś z Grupą Taneczną NEXT Tomasza Barańskiego), pochodzący z Portugalii Bruno Duarte (można go zobaczyć wśród tancerzy w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie) i Oliwier Kondrat (zagrał w teledysku "Rok tygrysa" Young Leosi).

Zgodnie z regulaminem Eurowizji na scenie może znaleźć się maksymalnie sześć osób. Chórki w piosence "Solo" nie były śpiewane na żywo, tylko odtworzone z wcześniejszego nagrania, a Blanki nie wspierał żaden wokalista.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eurowizja 2023 | Blanka Stajkow | Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy