Reklama

Zdążyć przed wschodem słońca

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do piosenki "Moja muzyka to Ty" zaśpiewanej przez Hanię Stach i Andrzeja Lamperta z grupy PIN.

Klip do nagrania zapowiadającego film "High Scool Musical 2" nakręcono na początku sierpnia w Sopocie i na gdyńskim Molo. Ekipa na planie pojawiła się ok. godz. 4 rano, gdyż chciano nakręcić wschód słońca nad morzem.

Reklama

- Sporo czasu w wodzie spędziła Hania, która miała na sobie specjalną piankę ocieplającą, niewidoczną na zdjęciach - mówi nam Piotr Boimski, menedżer Hani Stach.

Za reżyserię teledysku do piosenki "Moja muzyka to Ty" odpowiedzialny jest Tadeusz Śliwa, mający na swoim koncie klipy do m.in.: "Jak żyć" Tede, "Prostej piosenki" Golec uOrkiestra, "Tylko słowa" Eweliny Flinty, "Przepraszam Cię" Łez i "Znaku pokoju" grupy Virgin.

"Moja muzyka to Ty" w oryginale nosi tytuł "You Are The Music In Me". Tekst polski opracował Piotr Bukartyk.

Przypomnijmy, że Hania Stach i Andrzej Lampert nagrali także piosenkę do pierwszej części "High School Musical". Utwór "Masz w sobie wiarę" (w oryginalnej wersji "Breaking Free") stał się sporym przebojem, a teledysk przez długi czas znajdował się w czołówce najczęściej odtwarzanych klipów w INTERIA.PL.

Dodajmy, że w filmie "High School Musical 2" Hania i Andrzej ponownie wcielają się w swe role, podkładając głos głównym bohaterom - Troyowi i Gabrielli.

Płyta z muzyką z filmu "High School Musical 2" w polskiej wersji językowej będzie w sprzedaży od 17 września. Premiera filmu planowana jest na jesieni na Disney Channel.

Zobacz teledyski Hani Stachgrupy PIN na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje