Reklama

Reklama

Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

Podczas spotkania z One Direction w Universal Orlando Resort fani będą mieli okazję nie tylko zobaczyć zespół występujący na żywo, ale także dostaną możliwość wstępu do dwóch parków rozrywki: Universal's Studios Florida oraz Universal's Islands of Adventure.

Na czym polega konkurs "One Direction in Orlando"?

Konkurs trwa od 1 do 17 października 2014 r. i składa się z czterech etapów:

a) 01-12.10.2014 - przyjmowanie zgłoszeń (odpowiedzi na zadanie konkursowe);
b) 13.10.2014 - wybór zgłoszeń przez jury;
c) 13-16.10.2014 - głosowanie;
d) 17.10.2014 - quiz i ogłoszenie zwycięzcy.

Reklama

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego (maksymalnie 30 sekund) filmiku pokazującego, jak własnoręcznie tworzysz przedmiot (prezent), który odzwierciedla twoją miłość do zespołu One Direction. Możesz zrobić np. koszulkę, czapkę, biżuterię, książkę, plakat itp.

Przygotowane prace (filmiki) umieść na swoim profilu/kanale YouTube. Link do filmu oraz swoje dane osobowe (imię, nazwisko, telefon kontaktowy) prześlij na http://www.rmf.fm/f/one-direction-in-orlando.html do dnia 12.10.2014 r.

Spośród nadesłanych prac 13 października jury wybierze 20 filmów, które przejdą do następnego etapu. Filmiki wybrane przez jury zostaną zamieszczone na specjalnej stronie internetowej konkursu, na której użytkownicy będą mogli oddawać głosy ("like").

Dwoje uczestników, których filmiki uzyskają największą liczbę głosów, weźmie udział w ścisłym finale konkursu, który odbędzie się 17 października na antenie RMF FM po godz. 18. Prowadzący program redaktor RMF FM zadzwoni do uczestników, którzy będą musieli jak najszybciej udzielić poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące One Direction. Zwycięzcą konkursu zostanie ta osoba, która udzieli najszybciej i najwięcej poprawnych odpowiedzi w ramach ww. quizu.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na specjalnej stronie internetowej konkursu.

Dodajmy, że 17 listopada odbędzie się światowa premiera "Four" - czwartej płyty w dorobku One Direction. To następca "Midnight Memories", szóstej najlepiej sprzedającej się na świecie płyty w 2013 r. (w Polsce osiągnęła status podwójnej platyny).

Album "Four" promują singel "Steal My Girl" oraz utwór "Fireproof", który fani mogli pobrać za darmo przez pierwsze 24 godz. od ogłoszenia premiery płyty.

Płyta pojawi się na nośniku CD (12 utworów). Do sprzedaży trafi także dostępna tylko w Polsce, wersja CD Deluxe (dodatkowe cztery utwory, a w jej książeczce umieszczono wybrane zdjęcia przesłane przez polskich fanów, którzy wzięli udział w konkursu ogłoszonym przez zespół pod koniec tegorocznych wakacji).

Dodatkowo, 2 grudnia do sprzedaży trafi DVD i Blu-Ray - "Where We Are Live from San Siro Stadium". Jest zapis koncertu, który odbył się w czerwcu w Mediolanie. Na płycie znalazł się też materiał zza kulis, dokumentujący przygotowania do koncertu - "The Road to San Siro". Dołączona do wydawnictwa 12-stronicowa książeczka zawierać będzie niepublikowane wcześniej zdjęcia z trasy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje